Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire "használ" a Reiki...

Mennyire "használ" a Reiki Önkezelés?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=eQUcO586Y5U

Érdemes meghallgatni? Mennyire "segít"?

Én nem hiszek ezekbe az alternatív gyógymódokba mert nem vált be mikor a legnagyobb szükségem volt rá, de gondoltam kipróbálom.

Kérem csak az írjon aki legalább meghallgatta. Érdemes?

14/L


2015. júl. 2. 12:07
 1/5 anonim válasza:
77%
Minden alternatív gyógymód akkor használ, ha HISZEL BENNE! Töretlenül. Tehát nem állhatsz hozzá úgy, hogy húúú, most talán beválik talán nem ... akkor nem is érdemes nekiállni. Ez van. Nem lehet kétséged, és akkor minden "használni fog"! Ez saját tapasztalat. De ehhez sok idő kell. Nem mindenkinek mennek ezek a dolgok egyből. Nem vagyunk egyformák :)
2015. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a reiki önkezelés videó meghallgatása semmit sem ér, még akkor sem, ha csinálod, amit mondanak. Ha nem kaptál reiki bevatást (azaz nem végeztél reiki tanfolyamot) nem tudsz reiki energiát adni sem önmagadra, sem másnak.

Sorry.

2015. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire, az egész reiki egy átverés.
2015. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A Reiki-ben nem kell hinni, ahogy a gravitációban sem, mindkettő működik, materialistáknál is. Többször tapasztaltam hogy akik nem hittek benne, azok is érezték amikor Reikiztem őket, megdöbbenve mondták hogy érzik.

Ha Megfelelő Reiki-oktatótól kapsz beavatást, utána tudod kezelni a lelkedet és testedet Reiki-vel. De ne 5 perces kezeléstől várd hogy meggyógyul a 10 éve fennálló betegséged, amikor orvosokhoz is évek óta jársz és nem tudtak meggyógyítani. (Az nem gyógyítás hogy kivárják a beteg szervedet.)

2016. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A nyugati orvoslásban kell Hinni, mivel az legtöbbször nem működik, ezért csak a hit marad számodra ami meggyógyíthat. Ezt komolyan mondom, ez nem cinizmus.
2016. jún. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!