Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet?...

Hogyan kezeljem a helyzetet? Egy régi csalódásom felkeresett újra.

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy srácot. Nagyon csapta a szelet, én meg nem hárítottam, sőt még bele esnem is sikerült... Nagyon jó kapcsolat alakult ki köztünk.

Amikor egyszer megtudtam hogy barátnője van, amiről elfelejtett szólni. Számon kértem tőle, tagadta, később bevallotta, de azóta is kerüli a témát. Borzalmas fájdalom volt ez nekem, nagyon nehezen és terápiás segítséggel tudtam normalizálódni úgy ahogy.

Kérlelt hogy ne szakítsuk meg a kapcsolatot, ami abból állt, hogy hónapokig semmi, most pedig újra megkeresett, amikor nagy nehezen túl tettem volna magam rajta. Én már nem akartam tőle semmit, legalábbis a józan eszem ezt diktálta, közben pedig rengeteget gondoltam rá.

Tudom hogy rettentő naiv vagyok, és jogosan mondhatnák hogy csak azért keres hogy megd*gjon. És jó eséllyel így is van.

De el sem tudja képzelni azt a fájdalmat amit okozott azzal, hogy kihasználta az érzéseim, és visszaélt a türelmemmel többször is. Ő idősebb tőlem néhány évvel, reméltem hogy ennyi idősen már érett valaki ahhoz, hogy ne csináljon úgy mint egy 13 éves.

El akartam felejteni, nem kerestem, néha ránéztem fb-n, de közben pedig rettentően hiányzott. Pedig elhatároztam hogy ha felkeres elhárítom, de még ahhoz is béna voltam. Nem tudok neki nemet mondani, elhajtani, pedig már jó úton haladtam. Igazából már fogalmam sincs mit akar, vagy hogy én mit akarok...

Elmúlik ez valaha?

Hogy szedjem össze magam?


L/22



2015. júl. 3. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy nagy csalodásom anno, otthagyott az exe miatt én meg összetörtem. 5nap alatt 7kg t fogytam. Nagyon rossz volt, megláttam remegtem és majdnem összeestem olyan rosszul lettem,ahogy megláttam. Az esett a legszarabbul h szakitott velem de 1ora múlva már ott volt Nála az exe. Sanyargattam magam. Aztán tudatosult bennem, h megéri nekem, h szenvedek, hogy 38kilós vagy 20 évesen?? Aztán ezt a dolgot vittem tovább, h ha kidobtak, első nap kisirtam magam, Ennyi kell, de onnantól kezdve tudatositottam magamban, h nem, nem éri meg rosszul éreznem magam miatta..jobb lesz? Nem. Attól h sírok nem jön vissza. Gondolj bele, volt csaja és ugy csapta neked a szelet.. Melletted nem tenné?? Dee valószínűleg igen. Csak a naivitásod miatt azt gondolhatod h nem teszi.. Pedig de. Most az edzésre kell hallgatnod. Nem éri meg, ezt te is tudod.. Sok sikert!
2015. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen igazad van. Már nagyon jól haladtam hogy helyre álljak, még ha több mint fél évembe is került, de most valahogy csúszok vissza megint.

Minden életkedvem elment. Reméltem hogy még fordulhat a dolog és hogy lehet valami jó is, túl jóhiszemű vagyok sajnos, ideje lenne felnőnöm végre.

2015. júl. 3. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lenne szabad ezt elárulnom nőnek,de látom hogy komoly a dolog plusz nagyjából képben is vagy ezért leírom.

amit most csinál az egy sima alap taktika.

elsőre nem jött össze,aztán talonba tett és bizonyos időközönként bejelentkezik,hogy mi a helyzet.

és ha épp gyenge pillanatban kap el,már kész is a dugás.

mondhatni alap módszer nem kerül semmibe,csak 3 havonta ráírni 4-5 ilyen csajra,aztán az egyik fent akad úgyis.

az alap barátnőt feleséget kb sosem fogjuk elhagyni,erre azért számíts,ahogyan a kielégítő testi örömöket is megkaphatod tőle és végülis ez sok nőben felülírja a rengeteg aggályt meg azt hogy van még ott valaki más is.

2015. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon humános cselekedet...

Nem történt szerencsére semmi testiség egyébként.


Köszönöm hogy leírtad, remélem más is okul ebből.

2015. júl. 4. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen csatornákon kommunikáltok, vagy hogy honnan ismered, de meg kell szakítanod vele a kapcsolatot.


Nekem volt egy lány pár éve, akibe nagyon szerelmes voltam, de nem volt köztünk semmi, csak randiztunk, de nem jött össze (nem volt velem szemét vagy ilyesmi). Nos, ez nagyon padlóra küldött, 1 év és 2 hónap után tudtam rá úgy gondolni rá először, hogy nem érzek semmit, akkor éreztem úgy, hogy megszabadultam ettől. Ezalatt az idő alatt háromszor írtam rá, de lényegében semmit nem beszéltünk. Ezért eléggé haragudtam is rá, hogy legalább barátok miért nem maradtunk, miért nem érdeklődik ő soha... De utólag hálás vagyok, mert tudom, hogy még több idő lett volna elfelejteni, ha nem viselkedik ilyen ridegen velem.


Van egy ilyen paradox jellege az ilyen helyzeteknek. Azt hinnéd, hogy könnyebben teszed túl magad egy ilyenen, mivel nem tudod mit veszítesz (mert nem volt semmi komoly köztetek), de közben pont emiatt nem fogod sose, vagy csak nagyon sokára túltenni magad, ha folyton esélyt kap, hogy megkísértsen és felszakítsa a sebeket.

Tudom, hogy szerelmesen aligha lehet racionálisan viselkedni, de nem éri meg egy ilyenért szétesni. Ne beszélj vele többet, ne nézd a profilját. Magaddal foglalkozz, hogy rendben legyél, az idő sok mindenen segít. Értelmes embernek tűnsz, csak hidd el, hogy lesz ennél sokkal jobb :)

2015. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, erőt vettem magamon és hosszas idő után kitöröltem mindenhonnan. Igaz nagyon fáj és rosszul esik, de neki erről elképzelése sincs, meg nem is érdekelné. Talán észre sem veszi.

Így azt hiszem nem vesztettem semmit. Hiába is reménykedtem, kár volt minden erőfeszítésemért, mert akárhányszor próbáltam normalizálni a kapcsolatunkat, semmi. Csak akkor keres ha rájön a kangörcs...

Szívből remélem hogy még megtapasztalja ugyanezt azt érzést.

Köszönöm a megerősítést még egyszer.

2015. júl. 5. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia kérdező,igaz már jó pár éves ez a kérdés de kíváncsi lennék azóta,hogy érzed magad? Sikerülte elfelejteni őt?
2019. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!