Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ezt a nagy meleget?

Hogy bírjátok ezt a nagy meleget?

Figyelt kérdés

Júniusban megígértem :D


Én egész jól tűröm, egyáltalán nem izzadok annyira mint vártam. Na majd arra 38C fokra leszek kíváncsi jövő héten :)



2015. júl. 4. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyen :) itt van 3 tó és egy folyó is, és nem kell fizetni értük, úgyhogy nem para a dolog. Lemegyek pár szendviccsel, dobozos kólával, a laptopppal, meg egy törölközővel és indulhat a hawwaii :D
2015. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is akarok meleget! :3 Itt a hegyekben szerencsém van, ha 15 fok fölé megy. :(
2015. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem meleg, megfagynék pulóver nélkül.
2015. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Medencében:)
2015. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ventilátorral. :D Nagyon nem váron, hogy 38-40 fok legyen.
2015. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mostani kérdés, de aktuális...ha télen fázol, akkor szokták javasolni, hogy lógasd a lábad egy lavór forró vízbe és átmelegít. Ez ugyan úgy működik hideg vízzel is, így én komolyan mondom, egyáltalán nem szenvedek, pedig 31-32 fok van a szobában nálunk is (szigetelt panel).
2015. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor már inkább hidegzuhany

:D

2015. aug. 14. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!