Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira vágyom egy Macbookra...

Annyira vágyom egy Macbookra Pro-ra és Iphone 6 pluszra de nincs pénzem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon irigy vagyok az amerikai kölykökre mert azoknak a szülei mindent megvesznek, nekem meg semmi nem jutt.

2015. júl. 5. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. dolgozz.
2015. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz pénzt!? :'D
2015. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Add el érte az egyik veséd. Volt már rá példa, csak az sima IPhone 6 volt :D
2015. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

3#


A Macbook, meg az összes Apple gép nem játékra való. Több ezer játék van arra is, de nem arra való. Programot írni, 8k-s videókat renderelni tökéletes.


Menj GTA V-zni, azok az emberek biztos azért vettek Macbook-ot, mert játszani akartak rajta.


Az Appla gyártja az egy magra jutó legnagyobb teljesítményt, a hardver önmagában semmi.

2015. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Apple*
2015. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

"Hülye macbook csak beképzelt p*csöknek való. Múltkor is két öltönyös ember ott nyomkodta, aztán mikor megkérdeztem, hogyan GTA 5-öznek rajta, csak néztek... "

hát te hülye vagy.. a macbookot főleg munkához szokták használni, arra az a legjobb..

2015. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"aztán mikor megkérdeztem, hogyan GTA 5-öznek rajta, csak néztek"


Gondolom feltűnt, hogy egy gépet nem csak játékra lehet használni. Amúgy kérdezőnek annyit, hogy egy átlag okostelefon is tud mindent, és egy átlag asztali gép is.

2015. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Büdös kölke, menj el dolgozni, ne apucira meg anyucira támaszkodj!
2015. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büdi te köcög!
2015. júl. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!