Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti féltek a bevándorlóktól?

Ti féltek a bevándorlóktól?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Miért kéne félni tőlük? Gondolkodj csak az Ő fejükkel, utaztál pár ezer km-et ezidáig és még hátravan valamennyi, nyilván nem szeretné egyikőjük se hogy egy balhé miatt vissza toloncolják ahonnan jött.

Az igazi bevándorlókat most is a már itt élő gané arabok, négerek vezetik félre, ezzel hergelve őket hogy rongáljanak stb.

2015. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
igen
2015. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A buszon, amivel bejárok dolgozni, szórakozni, rendszeresen utaznak bevándorlók, és eddig semmi atrocitás nem volt.
2015. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

"nyilván nem szeretné egyikőjük se hogy egy balhé miatt vissza toloncolják ahonnan jött. "


Tényleg? Ez kultúremberekre talán vonatkozik,de megveszett ostoba vallási fanatikusokra nem. Múltkor is egyik fáról lemászott majom ,rátaposott a másik "szent könyvére", és mi lett ?

Ilyenkor az a normális reakció hogy csoportosan elkezdünk törni zúzni gyújtogatni a befogadó ország területén fenyegetve az ott lakókat és értékeiket tönkretenni? Az ilyen primitív bevándorlóktól félek és vissza kellene toloncolni őket ahonnan jöttek,mert ha hagyjuk itt letelepedni őket akkor csak a bűnözői köröket fogják erősíteni.És akárki akármit mond a többségük buta mint a sár és kulturálatlanok európai szemmel. Semmi szükség rájuk itt.

2015. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
közvetve igen.
2015. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Engem fellöktek itt Győrben az utcán. 5-en mennek a járdán egymás mellett, nem fértem el ők meg nem húzódtak össze így nekem jöttek és elestem a járdán, ők meg röhögtek rajtam és tovább mentek.
2015. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Most nem félek, de ha kirobban egy háború, félnék, és nem csak a bevándorlóktól, hanem a legtöbb ember társamtól. Mert akkor előjönnének a farkas törvények.
2015. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki normális attól nem, a többi meg tulajdonképpen a cigányok szintjén áll értelmileg.. ha elkerülöd őket talán nem támadnak meg.
2015. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Magam egyáltalán nem féltem, de a családomat félteném, de szerencsére itt még legalábbis nincs bevándorló.
2015. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem magamat, a magyarságot. Családom még nincs, de nagyon nem lennék azok helyében akik pl. Debrecenben laknak a menekülttábor mellett és felesége/gyermekei vannak.
2015. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!