Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dancsó mért nincs soha lányokkal?

Dancsó mért nincs soha lányokkal?

Figyelt kérdés
Ahoz képest,hogy elég híres semmi olyasmit nem tudni róla ,hogy most van e barátnője vagy nincs.meg olyat se hogy randizgatna.ez nem furcsa szerintetek?

2015. júl. 8. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert semmi közünk a magánéletéhez.
2015. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ha egy felnott ferfi nem keresi lanyok tarsasagat az csak egy dolgot jelenthet...homokszem kerult a gepezetbe
2015. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, te honnan a fenéből tudhatnád, hogy keresi-e lányok társaságát? Én szeretem a videóit, bírom a humorát, és nagyon örülök, hogy nem qrvult el celebbé, akit hetente más macákkal fotóznak. Nem teregeti ki a magánéletét, nagyon jól teszi. Van éppen elég idióta, akik híreket szolgáltatnak a bulvársajtónak meg a hasonló IQ-val "megáldott" fogyasztóknak, a helyében én se akarnék közéjük keveredni.
2015. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te jo eg! Egy hires ember nem nyomja az arcunkba a maganeletet! Hova fajul ez a vilag?


Szerintem ez egy pozitiv dolog. Nem akar valosagshowt csinalni az eletebol, es ezert kulon kezeli a maganeletet es a munkat(videozas).

2015. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Én nem hogy azt nem tudom Dancsó miért nem? Hanem azt sem tudtam, hogy van Dancsó! Vagy Kancsó?
2015. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
8%
Mert meleg...
2015. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Mert o nem Dancso hanem Kancso

Es egyebkent meg egy gyikember, van kopoltyuja

2015. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Viven kérdései ***** válasza:
Álmodban se a tiéd (gondolom van)
2015. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!