Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy a baratnom...

Miert van az, hogy a baratnom allandoan fotozgat mindnekit. De tenyleg, strandolni voltunk es lesifotozgatott embereket. Elmegyunk setalni, leulunk egy padra ott is. Ez valami betegseg lehet? Elore is koszi a NORMALIS válaszokat.

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a barátod élvezi azt, hogy valamilyen úton-módon mások fölé kerekedhet, akár testileg akár érzelmileg -még ha a tudtuk nélkül is-

A fotózással pedig kiéli ezt a vágyát.

2015. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig lany...es mar nagyon idegesit ez a fotozgatasa... Olyan mintha ez betege lenne..
2015. júl. 12. 15:07
 3/9 anonim válasza:

Fotós! és pont.

Ha nem tetszik küld hozzám én is fotós vagyok jól megleszünk :D

2015. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hehe 😂😂😂 de nem o nem olyan mint egy fotos😂😂 ez mintha beteges lenne Mar..allandoan lefenykepezi ahogy telefonozok stb..
2015. júl. 12. 22:52
 5/9 anonim válasza:
Mivel fényképez?
2015. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

miért lenne beteges? csak szeret fotózni. valószínűleg azért fotóz folyton, mert nem elégedett a korábbi képekkel, vagy újabbakat, jobbakat remél.

ha sikerült leküzdened magadban, hogy ezt betegesnek tartsd és esetleg el tudod fogadni a véleményét, akkor esetleg megpróbálhatnád megkérdezni tőle, elbeszélgetni vele róla, hogy miért csinálja, mit élvez ebben - elvégre a te barátnőd, lehet, hogy nem árt néha beszélgetni vele arról, hogy mi érdekli...

2015. júl. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Telefonnal
2015. júl. 16. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez vicces… :D

És személyisëgjogsértés. >:|

Kérdezd meg tőle sztem.

2015. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is fotos vagyok. Nekem is mindig kedvenc temam az emberek fotozasa vot vagy altalaban az ember. Azota mar ebbol elek meg, de kezdokent jobb hijjan modell hiany leven "lesi" fotokat keszitettem tele objektivvel. Ettol meg lehet hogy a baratnod "beteges" ezt a korulmenyek es az indittatas kerdese tudna pontosan meghatarozni. Kerdezz ra mintegy erdeklodve "ot miert fotozod le". Vagy probald kerdezgetni errol. Ha tenyleg mint "fotos" erdekli akkor normalisan elfogja mondani - szerintem -
2015. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!