Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy fesztiválon hogyan fürödnek?

Egy fesztiválon hogyan fürödnek?

Figyelt kérdés
Pl. Valaki elmegy egy 5 napos EFOTT-ra ott vannak ilyen helyek ahol lehet fürödni, vagy hogy van ez? :D

2015. júl. 15. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismertem olyat, aki azzal dicsekedett, hogy a Rockmaratont fürdés nélkül szokta végigbulizni...
2015. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szoktak lenni mobil zuhanyzók
2015. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azok is rendkívül higiénikusak lehetnek..:D
2015. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gondolom van mobil zuhany..de ha kempingben van,ott van kiépített is. Higiénikus-nem higiénikus, nyilván van papucsod, és gyorsan lezuhanyzik..én Hegyalja feszten voltam kétszer, végig egy hétig, és ott is volt kiépített vizesblokk. Nem volt szörnyű. Annyi,hogy mindent látni egymás között (nyilván nem koedukált,de ha szégyenlőseb vagy, akkor bikiniben zuhanyozz,én is azt tettem).

26/N

2015. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki! Megnyugodtam hogy nem retkesenm jön majd haza a pasim!
2015. júl. 15. 21:58
 6/13 anonim válasza:
100%
ha nem fürdik le még gyorsan reggel mielőtt hazamegy akkor de,retkesen fog hazamenni :D egy este alatt elég brutál mennyiségű kosz tud ám rádragadni egy ilyen helyen,a sok ember felkavarja a port,nyakadba kapsz egy doboz sört/pohár fröccsöt/akármit,leülsz a földre,elesel,stb. de mint ahogy már írták lesz lehetősége az alatt az 5nap alatt fürdeni szóval nem 5napi retek lesz rajta :D
2015. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Majd megfürdetem!:D
2015. júl. 16. 20:12
 8/13 anonim válasza:
Szia! Látom Te barátod is megy EFOTT-ra. Bocs, hogy offolok, de te h-h nem mentél vele? Nem félsz, hogy rosszalkodni fog?
2015. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan komoly a kapcsolat. Ez a "pasim" megnevezés kissé túlzás. Alakulóban van. Nem félek. ;)
2015. júl. 17. 16:01
 10/13 anonim válasza:
Jah, így már értem :D
2015. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!