Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha vendégségb...

Mit gondolnátok, ha vendégségben lennétek egy háznál és az egyik ott lakó köszönés nélkül elmenne mellettetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem ismeritek egymást vele, de elmegy mellettetek, látja hogy ott vagytok mint vendég, de le se sz*r köszönni nem képes.

Rosszul esne ez nektek?


2015. júl. 16. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem igazán érdekelne a dolog.
2015. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem se
2015. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

mi van ha éppen nagy munkában van, vagy éppen siet?

ha többször találkozok vele akkor köszönnék neki mindig amíg vissza nem köszön...

2015. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele, bár lehet lenne véleményem magamban róla. Függ a társaság nagyságától is. Ha egy 150 fős esküvőn vagyok, akkor nem várom, hogy köszönjenek nekem, de ha 10 fős, akkor talán elvárnám. De mivel én fiú vagyok, így nekem illik előre köszönni.
2015. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minek köszöngessen? Nem érdekelne.
2015. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Alapveto illem, hogy koszonjunk egymasnak.
2015. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele az más kérdés hogy 1 paraszt :D
2015. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy Ti köszöntetek és nem köszönt vissza? Ebben az esetben bunkóság. Ha Ti sem köszöntetek akkor...
2015. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez picit olyan falusi hozzaallas. Varosban nem szokas minden ismeretlennek koszonni. Szerintem neki fogalma nincs ki vagy te, me' kene mar regi ismeroskent udvozolnie?
2015. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megjegyezném magamnak, mekkora tahó, aztán ennyi. Picit rosszul esne, mert az alapvető tisztelet kérdése... de nem annyira esne rosszul, hogy egész végig ezen törjem magam, vannak fontosabb dolgok :D.

(öcsém amúgy dettó ilyen tahó, szóval én testközelből ismerem, hogy milyen az, amikor vendéget viszek, ő meg elmegy mellette, és oda sem böfög egy köszönést...)

2015. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!