Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A drogdílerek tényleg megtudna...

A drogdílerek tényleg megtudnak élni csak a dílerkedésből?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom elképzelni hogy van annyi vevője hogy mondjuk legalább egy 140-150 ezret össszekaparjon, úgyhogy teszem azt egy ecstasyra egy kerek ezrest se tud rárakni meg annyian nem szoktak vásárolni tőlük tudtommal, akkor mégis hogy?!

2015. júl. 16. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Vannak akik meg tudnak. Nyilván nem azok, akikhez csak szakadt narkósok járnak 500Ft-os pakkokért...
2015. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Viccelsz? Az igazi drogbárók a világ leggazdagabb emberei közé tartoznak... Nem 140-150 ezer forintot keresnek, hanem igazi vagyont.

De persze ez az igazi "nagyágyukra" vonatkozik csak.

2015. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
A kérdező drogdílerekről beszél...
2015. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Te azt nem tudhatod hogy nem vásárolnak tőlük, és amúgy megélhetnek, én csak egy kis egyszerű herbálost ismertem aki árulta és volt belőle pénze amiből megélt.
2015. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Te azt csak gondolnád, hogy kevesen vásárolnak, ismerek egy fickót kis vacak falhozcsapni való gyerek, a szüleivel a kertben termelik a növényt + még másat is árul, érdekelt már, hogy honnan van ennek ennyi pénze, utána egy lebujt kocsmaba elmentem egyik ismerősömmel beülni megjelent ő is és olyanok vásároltak tőle, hogy nem is gondoltam volna, ugy szivták a füvescigit mint ha csak rendes cigi lenne ha mondom ti hülyék vagytok, mire jó az a szar? Amugy meg a legtöbb dilert becsalogatjak egy kétol csóbb lövés, vagy ingyen, nem tud fizetni az anyagért akkor nesze áruld a mocskos részét elviszi a dokognak és nagyon sokan jol jarnak akik utána állnak az üzleti rangsorban
2015. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

"Amugy meg a legtöbb dilert becsalogatjak egy kétol csóbb lövés, vagy ingyen, nem tud fizetni az anyagért akkor nesze áruld a mocskos részét elviszi a dokognak és nagyon sokan jol jarnak akik utána állnak az üzleti rangsorban"


Túl sok amerikai filmet néztél...

2015. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ milyen körökben mozog. Magyarországon a tipikus pulóveres, kapucnis dealerek vannak, nagy részük egy kis albérletbe/cigányputriba/szüleiknél/barátnőjüknél él. Viszont mondhatni kevés árus van a nagy célközönségre. Az ilyen extasy drágább mint a fű, szóval az olyan árusok biztos jól megélnek.

De kertesházat és BMW-t ne várj egyik dealertől sem.

2015. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha lenne eszük, akkor nem is építkeznének arra, hogy csak abból éljenek. Ha ilyesmire adnám a fejem, akkor direkt megtartanám a jó kis állásomat, hogy ne legyen gyanús senkinek, ha kicsit nagyobb lábon kezdek élni, hétvégente meg árulnám a cuccost, de nem ilyen fejembe húzott kapucnis pulcsiban, hogy minden rendőr igazoltasson... adnának kicsit ezek a srácok a megjelenésre és a felszínre, rögtön nem buknának le.
2015. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Érdekes dolgok ezek mert én akit ismertem már jó sok évvel ezelőtt elvileg az a csávó, csak a dílerkedésből élt meg meg volt valami részmunkaidős állása de ennyi és elég jól is élt belőle, de nem hiszem hogy olyan nagy hal lett volna elosztó vagy ilyesmi, ugyanakkor nem áll össze a fejemben hogy akkor mégis hogyan...

2015. júl. 16. 18:22
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Ki hogy csinálja, meg mekkorában. Ismertem diákmunkában egy srácot, aki időnként terjesztett, kis mennyiségben, ő meg nem élt belőle, de kis zsebpénznek telefonra, benzinre jó volt.


Akik nagyobba nyomják és mondjuk sok kis senki díler közt osztják le az árút, azok többet is keresnek vele, gondolom minél fentebb vagy a ranglétrán, annál több jut.

2015. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!