Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy képzelnétek el azt,...

Ti hogy képzelnétek el azt, hogy milliomos életet éltek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Volt benne részem,volt egy többmilliós nyeremények,aki azt mondja a pénz nem boldogít az egy bunkó,gyökér!!!
2015. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kb olyan lehet,mint munkanélkülinek lenni (az már voltam) de hozzá pénzed is van.Nem kéne rohanni sehová,addig alszol,ameddig akarsz,nem mások döntik el helyetted a dolgaidat.
2015. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom, de nem úgy gondoltam. Hanem hogy ha most be csuknátok a szemeteket, és el képzelnétek hogy milliomos életet éltk, mik játszódnának le a fejetekben? Mit vizualizálnátok?
2015. júl. 19. 08:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Az játszódnak le a fejemben, hogy mennem kell vásárolni!! 😊😀
2015. júl. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első gondolatom az, hogy végre kialhatom magam, nem fog fájni a fejem a pénz miatt, nem kell kuporgatni a számlákra.
2015. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

1-es vagyok,totón volt 13+1-esem mikor a 872-es oldalon a txt-en megláttam mennyit nyertem kiabálni kezdtem örömömben,kimentem az erkélyre kiabálni :Ez Az,Nem hiszem el,ilyeneket kiabáltam!

A dologhoz annyi hozáátartozik ha akkor nem nyerek könnyen lehet hogy földönfutó lettem volna mert milliós adósságom voltak,hitelcsapdába kerültem!

Ha vki tele van pénzzel az hatalmas boldogságot és önbizalmat adhat,de viszont vigyázni kell,mert a pénz megváltoztatja az ember gondolkodását!

2015. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy nem mindegy 6-7millió vagy több100millió!

Több100milliónál luxusautó,luxusnyaralás,luxusribik...

2015. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

#7 "Több100milliónál luxusautó,luxusnyaralás,luxusribik..."


És 5 év múlva arra ébredsz, hogy nincs semmid, egy gombóc fagyira sincs elég pénzed.

2015. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
8-as több100millió,az tudod, mennyi pénz??Ember a kamatjából megélsz!Hol élsz,a holdon?
2015. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ugyan úgy élném az életem mint eddig, de pár dolgot újítanék amire szinte mindenkinek szüksége lenne.

Vennék egy kicsi kertesházat vagy egy árnyékos nyugodt alacsonyabb emeleti panel lakást.

Kialakítanék magamnak egy saját edzőtermet. Jó minőségű edző ruhákat vásárolnék.

Amennyiben szükséges tovább képezném magam, nyelvtudást vagy egyéb tanulmányt végeznék.

Végszükség esetén kocsit vagy túramotort beszereznék, de inkább valami átlagos kerékpár lenne az ideális.

Dolgoznék tovább 4 vagy 6 órában, hogy maradjon időm mindenre.

Semmi más vágyam nincs, csak kultúrált egészséges környezetben élni.


22F

2015. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!