Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért él sok emberben az a...

Miért él sok emberben az a tévhit, hogy elfáradni csak a fizikai munkában lehet, a szellemi munka meg szinte üdülés?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert még sosem végeztek komolyabb szellemi munkát
2015. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
28%
Mindenki máshogy gondolkozik.Téged miért zavar hogy ezt mondják? :)
2015. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Mert nem végeztek még tényleg fárasztó szellemi munkát. Amúgy téged miért zavar, hogy ezt mondják?


Az viszont tény, hogy mellette mozogni kell, mert az izmaidnak tök mindegy, hogy agyilag elfáradtál, attól még leépülnek.

2015. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Lehet hogy van olyan papírmunka amiben kilehet merülni, de én a multimnál nem ezt tapasztalom.

Logisztikai beszerzési mérnök pohár számra issza a kávét a kollégáival, fiatal gyakornokokkal jön-megy, se papírt nem látok a kezében...

Elmegy ebédelni délben, 40perc után jön vissza míg nekem raktárosnak 20perc a szünet.

2015. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Én voltam már szalag mellett, dolgoztam már irodában is, az előbbiben sokkal jobban elfáradtam.
2015. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy irodista kontra szalagmelós, rakodós, árufeltöltő, segédmunkás...stb. osztályellentét. Az emberben elindítja, ha a figyelő ablakban excel előtt, légkondicionált helységben ülő alkalmazottakat lát; miközben hólyagos a lába és melege van. Rásegít a kedvezett fél szabadabb szünetbeosztása, ha melósként a pisiszüneted is számon tartva van.
2015. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Mert a sok proli fiatal korában ,,élj a mának" életet élt, és totál lesz@rta a jövőjét. (Nem tanult stb.) Akinek meg összejött azt meg elhordja mindennek, akár megbélyegzi egy zs jelzővel. Vicces. [sitcom nevetés]
2015. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Mint kényszerből ex-szalagmunkás (hát nem mind abból vagyunk ott:D) hozzáteszem, hogy a 8 általánossal se rendelkező, börtönviselt mottója is az, hogy a hülye is le tud diplomázni. Féltem is beismerni, hogy ilyenre készülök. Továbbá a szellemi munkások csak rokonok +papírjuk van, az ottani folklór szerint. Még ha tisztán is látod, miért ül ott a másik ahol, akkor is keserű szájízt hagy maga után a bánásmódbeli különbség. Igaz mi ott állunk a kapuban melóért kuncsorogva.
2015. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 t_GaRami_a ***** válasza:
"Nemzetünk szolgálataban meghalni lehet, elfáradni soha"
2015. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Ezt általában ugyanazok az emberek hangoztatják ugye, akik az iskolában már a tízperces matekházit is túl nagy megerőltetésnek érezték...
2015. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!