Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szokás borravalót adni egy...

Szokás borravalót adni egy maszeknak? (Fodrász, kozmetikus, kutyafodrász, maszek orvos, maszek autószerelő, stb. ) Hisz annyi pénzt kér a szolgáltatásáért, amennyit akar és én kifizetem. Akkor minek még borravalót is rátenni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha akarsz adsz, ha nem max bunkónak néznek.
2015. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

futárnak, fodrásznak adok, de csak akkor ha hülye összeget mond, pl 1990Ft, akkor 10 Ft-t nem kérek vissza, vagyis ez borravalónak számít.


maszek orvoshoz nem járok meg autószerelőmnek nem adok.

2015. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pl. a kutyaorvos nem ad számlát és igen drága, mint köztudott.Repkednek a tízezresek,ha megbetegszik a kutyám.A barátnőm ezres borravalót szokott adni, én meg egy fillért sem, mert nem ad számlát, így szerintem nem adózik és hány % is az adó és járulékok ? az mind borravaló neki. Én így gondolkodom. Ő meg ha még ennek ellenére borravalót vár, hát teszek rá.
2015. okt. 20. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!