Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ISIS-től, és az al_Kaidá-tó...

Az ISIS-től, és az al_Kaidá-tól az egész világ veszélyben van?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé félek,hogy bejön Magyarországra az ISIS,vagy az al-Kaida. Mi történne,ha bejönne? Fejlevágások,rombantgatások? Én ettől komolyan kész vagyok! Mit tehetnék,hogy ne ezen járjon az eszem? Veszélyben vagyunk?

2015. júl. 19. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Ja veszélyben vagyunk simán megtörténhet, egy fostalicska Magyarország nem elég erős hogy megvédje magát egyedül
2015. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Fejlevágások nem valószínű. Legalábbis olyan jelleggel mint ott náluk. Robbantás pedig bárhol bármikor lehet. Persze nélkülük is. Fenyegetetség mindig van, de veszélyhelyzet egyenlőre nincs. Remélhetőleg nem is lesz.
2015. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Terrorcselekmények szinte biztosan lesznek, de csapatostul nem fognak eljutni idáig, még az nap meghalna az összes. Igazából a közel-keleten is játszi könnyedséggel lehetne kifingatni őket, még ha ez nem is lenne annyira olcsó. Nem nagyon hiszek az összeesküvés elméletekben, de ez már egyre gyanúsabb, hogy ilyen szinten békén hagyják őket.
2015. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És mi fog történni,hogyha bejönnek?
2015. júl. 19. 22:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyat is olvastam,hogy elfoglalják Szerbiát,és Horváthországot-csak,hogy a közeli szomszédokat említsem-.Őszintén ennek nem látom nagy valószínűségét. a szerbeket és a horvátokat nem gyenge fából faragták. De egyszerűen nem tudom mit gondoljak! Beleőrülök ebbe a hülyeségbe. Azon gondolkodok,hogy hogyan fogok meghalni,vagy kivégeznek. Minden esetre,ha mégis terrorizálnák az országok,én biztos fegyvert ragadnák. Ja,és még a törökökön kellene át jönniük. Jogosan merül fel a kérdés,hogy Magyarország már csak a műlté? De nem az,hogy Magyaroszág lesz-e még,hanem,hogy az ISIS. Egy kb 70k-90k-ból álló terrorszervezet csak nem írt ki egy 14 milliónyi ember lakta országok.(Mondjuk ebból 20k katona.) Meghát idők kérdése,hogy szerbiát mikor foglalják el.Ide nem napok,hónapok,évek,ide év 10-edekről év századokról van szó! (Mondjuk év 100-ad az nem hiszem.)
2015. júl. 19. 22:34
 6/13 anonim ***** válasza:

A szerbeket sem fogják elfoglalni, nyugodjál már le :D

Egy, vagy pár ember által elkövetett terrorakciók lesznek, erre viszont kb. mérget vehetsz.

2015. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
XDD előző ez jó volt.De viccet félretéve. Néztem pár dokumentumfilmet,hogy mi hogyan kezdődött. Nos,ahogy elnéztem,nem nagyon nagy célpontja Szerbia az ISISnek. Főleg,hogy még konkrét várost nem tud elfoglalni egy terror szervezet. Inkább ilyen sivatagosabb helyeket tudtak.
2015. júl. 20. 00:33
 8/13 A kérdező kommentje:
+ még vannak a honvédjeink is. Egy amerikai-azt hiszem fehérházi-csak dicsérte a honvédjeinket. Nos,nem tudom mennyire jók. De ngyon szarok csak nem :D
2015. júl. 20. 00:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy idióta vagy.
2015. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 kit kapsz szét nethuszár? :D
2015. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!