Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pasik, szoktatok úgy más...

Pasik, szoktatok úgy más lányoknak írogatni, hogy közben barátnőtök van?

Figyelt kérdés
Barátommal három év ismertség után kezdtünk el járni. Most vagyunk együtt egy hónapja. Az érzelmi kapcsolat elég erős közöttünk, de eddig az egy hónap alatt nem írt más lányoknak, mert gondolom nem tartotta fontosnak. Tegnap viszont kerek perec megmondta hogy más lányokra is rá fog írni, ha engem ez nem zavar, hogy az ,,barátként" közel tartsa őket .Azt mondtam nem érdekel... De nagyon nagyon zavar. Nem akarok féltékeny p*csa lenni, de tavaly amikor más volt a barátnője, közben velem szexchatelt (jó nem olyan durván). De nem tudom mit tegyek... Fiúk, ha az ő helyében lennétek, miért csibalnatok ezt?

2015. júl. 20. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, mivel csak barátként tekintek rájuk.
2015. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem van egy több éve tartó baráti kapcsolatom egy lány barátommal...mert kapcsolatba vagyok valakivel nem kell elvágni minden köteléket...meg itt is van néhány levelező társam...attól mert valakivel beszélek, vagy barátkozok még nem fog a párkapcsolatom rovására menni, csak akkor ha a barátnőm nem megfelelően reagál erre...miért ne lehetne lány barát/ismerős a párkapcsolat mellett? hűséges vagyok attól, mert több lánnyal is beszélek...


22F

2015. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző barátommal én is így voltam, utáltam, hogy lány barátai is vannak.. kicsaptam a hisztit nem egyszer. Aztán dobott, főként ezek miatt. Elég gyerekesen viselkedtem.

Akkor nagyon fájt, azóta rájöttem, hogy ő amúgy sem hozzám való, és mostmár 1 éve boldog párkapcsolatban élek a mostani barátommal. Neki nincsenek lány barátai, de ha lennének se zavarna, tudom, hogy ő mindig szeretni fog engem, és eszébe se jutna megcsalni.

2015. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!