Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit gondolkodtál ma?

Mennyit gondolkodtál ma?

Figyelt kérdés
Min gondolkodtál a legtöbbet? Milyen döntést hoztál? Hogyan telt a Mai napod, mit csináltál egészen idáig, reggeltől kezdve?

2015. júl. 21. 21:33
1 2
 1/16 lovebooks válasza:
Igen, ma nagyon sokat gondolkodtam. Igazából mindenről. A mai napot itthon töltöttem és segítettem az anyukámnak főzni/sütni meg kitakarítottam.
2015. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodtam,hogy miert nem erzek semmit sem.Miert lettem olyan amilyen.Eldontottem hogy attol fuggetlenul hogy nincs sok okom elni,es nem latok 'fenyt az alagut vegen' elni fogok.Nem tudom minek.Remenykedek.Ures volt a mai napom. Ahogy a tobbi is. Sorozatot neztem,es fekudtem orakig a foldon filozva.
2015. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Inkább ábrándozásnak nevezném. Apámmal a beosztásáról beszélgettünk és elképzeltem (elgondolkodtam), hogy milyen testhezálló lenne nekem egy pozíció. Szó van arról, hogy apámat előléptethetik és én elgondolkodtam, hogy én is dolgoznék ott ahol ő (MÁV) csak magasabb pozícióban amiben anno a papám dolgozott. :D Inkább olyan ábrándozás volt. 22/f.
2015. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
sokat, ezert fizetnek.
2015. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
dolgoztam, és jól telt a napom
2015. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Ez nagyon kockán fog hangzani.De ma egesznap The Wicher 3 The Wild Hunt

Ot telepitettem meg szarakodtam vele.Nagxon bonyolult.

2015. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 piriiiii ***** válasza:

Rengeteget, vagyis nem éppen egy olyan gondolkodásfolyamat volt ez, ami előrevisz... épphogy iszonyatos görcsöket okozott bennem... :(

Azon gondolkodtam, hogy mennyire rohadtul nem vagyok képes másokhoz igazodni. Hogy mennyire türelmetlen, magamba forduló, agresszív tudok lenni. Vagyis lennék, ha nem fojtanám el. És hogy mennyire be tudok képzelni magamnak bizonyos helyzeteket...

Kisgyerekkel foglalkoztam, napoztam, olvastam, túráztam. A végére tiszta idegroncs lettem és üvölteni tudnék. Na jó, már nem. De lehet, hogy visszamegyek a túra helyszínére és ott fogok üvöltözni, hisz ott nincs senki, akit zavarna, de legalább kiadom magamból.

2015. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 piriiiii ***** válasza:
Miért érdekel, kérdező?
2015. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sokat. Leginkább azon, hogy két vasat hogy lehetne egymáshoz hegeszteni. Meg persze voltak egyéb dolgok is természetesen.


Milyen döntést hoztam? Még semmilyent, de alakulóban van.


Egyébként reggel felkeltem, kimentem több építkezésre, ott okoskodtam, aztán délután irodában voltam, utána bevásároltam és hazajöttem. Itthon ettem, és neteztem egészen mostanáig. Lassan megyek aludni.


Jó szar nap volt és szerintem a holnapi még szarabb lesz...

2015. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát ja gondolkodtam úgy reggel 8-tól délután 6-ig mivel kutatóként melózok, de hál isten ma nem csúsztam meg szóval este már csak játszottam meg filmet néztem, hogy semmin ne kelljen gondolkodnom :D
2015. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!