Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap megyek egy 4 napos...

Holnap megyek egy 4 napos táborba, és nagyon félek. Szerintetek el fognak ítélni emiatt? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy hihetetlenül ocsmány és hányingerkeltő arcbőröm van. http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Ezt is én írtam ki, itt el tudjátok olvasni, hogy milyen bőrproblémáim vannak. Szóval lényegében az állam tele van piros foltokkal, nagy fekete mitesszerekkel, és 1-2 fehér is van, a homlokomon van 1-2 pattanás, és tele van az egész gusztustalan sötét foltokkal. Nem tudom, mi járt a fejemben, amikor jelentkeztem a táborba, de nagyon megbántam. Visszamondani már nem lehet. De én rettenetesen félek, hogy az ocsmányságom miatt ki fognak közösíteni, senki nem fog szólni hozzám, és undorodva, lenézően fognak rám nézni, meg azt fogják gondolni, hogy igénytelen vagyok, és azért nézek ki így. Jó, persze ki fogom sminkelni magam, de félek, hogy lefolyik az alapozó a melegben, és este úgyis le kell mosni a sminket, és akkor meglátják, hogy milyen visszataszító a bőröm...és egyszerűen félek, hogy emiatt mindenki undorodni fog tőlem, és el fognak ítélni. Hogy bírjam ki ezt a 4 napot? Hogy fogadtassam el magam a többiekkel? Szerintetek nagyon le fognak nézni emiatt? Annyira utálom ezt...egy normális lány akarok lenni, aki elmegy egy táborba, új emberekkel ismerkedik meg és jól érzi magát, de sajnos ez lehetetlen a kinézetem miatt.

14L



2015. júl. 22. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenki elfogadó hajlamú. Most nem jut eszembe jobb, de szerintem a vallási jellegű táborok lakói elfogadóbbak, ami magából a hitből is fakad.
2015. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz semmi baj, ne aggódj előre ilyen dolgokon! Bízunk benne, hogy a táborba normális emberek fognak menni. Gondolj arra, hogy más sem tökéletes, és mindenkinek van hibája csakúgy mint neked.

Egyébként én is pattanásos voltam régebben, és nekem az segített, hogy minden este és reggel megmostam az arcom sima folyékony szappannal, aztán a vizes bőrömet átdörzsöltem egy evőkanál kristálycukorral. Ígymindig felfrissült a bőröm és eltűnt róla a zsíros, pattanásos réteg

2015. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem tehetsz róla, ilyen a bőröd, akinek nem tetszik az ne nézze. De ha kedves leszel az emberekkel és nyitott akkor biztosan meg fogsz ismerni embereket és jól is fogod magad érezni szóval ne parázz emiatt.:)
2015. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De nem is a pattanás a legfőbb probléma, az csak 1-2 van, hanem a hihetetlenül sok folt és mitesszer. Persze, gondolom normálisak lesznek az emberek, de ez tényleg nagyon undorító látvány...
2015. júl. 22. 10:50
 5/18 anonim ***** válasza:
Kompakt púderrel próbálkozz napközben, az valamit segít. A Puppának biztosan van ilyene, én is azt használok, és az nem folyik le, lehet napközben is rádolgozni, ha lekopna, mert nem folyékony, hanem púderszerű.
2015. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dehát nem tudsz vele mit csinálni. Nekem is olyan volt és már mondhatni kinőttem, úgy hogy próbálj vele ne foglalkozni, inkább azzal foglalkozz hogy érezd magad minél jobban a táborban.:)
2015. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Púderrel, alapozóval az a baj, hogy ezektől pattanásaim lesznek...ezért nem nagyon merek kísérletezni velük. Ha már mitesszeres meg foltos a bőröm, legalább pattanásos ne legyek annyira.

Tudom, hogy nem tehetek róla, de én szégyellem magam emiatt. És nem nagyon merek odamenni másokhoz beszélgetni, mert félek, hogy undorodnak a bőrömtől.. Jól akarom érezni magam, vidám akarok lenni, de annyira gátlásos vagyok emiatt..igazából én is undorodom a saját arcomtól.

2015. júl. 22. 11:17
 8/18 anonim ***** válasza:
Na és suliban? Az osztálytársaid is undorodnak az arcodtól, velük sem mersz beszélni egyáltalán?
2015. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát az osztályban nem vagyok valami népszerű, 2-3 barátom van csak, de ez nekem így jó. A barátaim elviselnek, de azt nem tudom, hogy a többiek mit gondolnak rólam. De igazából csak mostanában kezdem el ennyire undorodni magamtól a külsőm miatt, és szégyenkezni az emberek előtt..régebben is zavart ez, de akkor valahogy nem érdekelt annyira. És most kezdek rájönni, hogy sok ember mennyire elítéli és undorítónak tartja a problémás bőrűeket. Például van ez a "Hú de szép vagyok" kihívás, aminek az a lényege, hogy a lányok pattanásokat rajzolnak valamivel az arcukra, meg bőrhibákat, és levideózzák, aztán meg lemossák, hogy megmutassák, hogy ők nem ilyenek, hanem szépek. Meg a régi osztályomban is sokat csúfoltak a bőröm miatt, igénytelennek tartottak. És én is tisztában vagyok azzal, hogy ez nagyon visszataszító dolog. Szóval ezért félek, hogy senkivel sem leszek jóban a táborban, és nem merek majd barátkozni.
2015. júl. 22. 12:14
 10/18 anonim ***** válasza:
Biztosan lesznek olyan emberek akivel majd jóban leszel. Felejtsd el addig azt hogy milyen a bőröd, és nyugodtan menj oda bárkihez aki szimpatikus, nem hiszem hogy elfognak ítélni ezért. 14 éves vagy, kifogod nőni, de addig se aggódj a kinézeted miatt. Normális ember nem ítél el emiatt, aki meg igen azzal meg ne is törődj, ő sem tökéletes.:)
2015. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!