Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék nyitottabb,...

Hogy lehetnék nyitottabb, beszédesebb?

Figyelt kérdés

Barátokkal még csak-csak elbeszélgetek, de az is kevés, mert inkább hallgató fél vagyok. Annyira szeretnék társasági ember lenni, de nem megy..

Azt hallottam, hogyha sokat olvasom, akkor beszédesebb leszek, ez igaz lehet?


2015. júl. 22. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát lehet van benne igazság. Ha sok mindenről olvasol akkor nagyobb fantáziád ès ötleteid lesznek. Szerintem jo dolog:D.

Amugy èn is inkább hallgatósági fèlnek számítok. Nagyobb társaságbam nem merek megnyilvánulni, de közeli barátoknál már nyílt vagyok. De kb 4 ève mèg ezt sem lehetett elmondani magamrol. De aztán már nagyon zavart hogy emiatt nem nagyon barátkoztak velem, ezèrt így változtattam ès sokkal jobbam megnyíltam. Szerintem csak lègy határozott ès mondd ki amit gondolsz. Ha igy nem kedvelnek majd az ő bajuk

2015. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!