Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kötnek belém az utcán?

Miért kötnek belém az utcán?

Figyelt kérdés

Gyakran kötnek belém az utcán, elég ha véletlenül magam elé bambulok, vagy ránézek egy (szerintem beteg, vagy fusztrált) emberre máris kész a baj, és ha ilyenkor nem alázkodom meg azonnal, hogy ő jobban érezze magát (én meg rosszul) általában támadás, kötekedés a vége.


Volt, hogy csak magam mögé néztem és már jött kötekedve az illető, hogy mit bámulom, én meg csak a késemet szorítottam (gondolom nem számított rá, hogy késsel járok) hogy nem ajánlatos közelebb jönni.


Egy másik alkalommal kinyitottam a buszon az ablakot a melegben, mire mögöttem egy kövér figura rámparancsolt, hogy zárjam be, közben ott röhögött.

Én mondtam neki, hogy nem zárom be.... (kicsit erőteljesen) erre konkrétan átmászott a mögöttem levő üres ülésen és nekinyomott az előttem levőnek.


Könnyedén okozhattam volna neki nagyon súlyos sérülést, egy életre is megnyomoríthattam volna, de nem tettem semmit.


A buszvezető rendőrt hívott, majd akkor beszart a figura, elkezdett magarázkodni, hogy neki kislánya van, ő mentőstiszt, majd amikor a biztos urakat ez sem hatotta meg, közölte, hogy én kezdtem a balhét, mert én mondtam neki, hogy megütöm (nem volt ilyen)


Szóval ilyenek.

Az a baj, hogy nagyon sokszor találkozom ilyen emberekkel és hasonlókkal, akik el akarják nyomni a másikat, egyszerűen csak úgy érzik utasíthatnak, vagy számon kérhetnek egy vadidegent bármiért. (és nem cigányok)


Én féljek, és alázkodjak meg mindenhol az ilyen mocskoknak csak azért, hogy ne legyen baj? Amikor megalázkodom, egy tüske marad bennem, ami felgyülemlik. Leszarni nem tudom..


2015. júl. 23. 15:57
 1/8 A kérdező kommentje:

Ugyanakkor pontosan tudom, hogy ezek az emberek nagyon kedvesek és jó fejek is lehetnek, ha megfelelő irányból közelítesz hozzájuk. Nagyon sokszor csak a környezet okozza a fusztráltságukat én mégis úgy érzem néha mintha zombik között járkálnék...

Sehol nem érzem magam maximálisan felszabadultnak és biztonságban ahol emberek vannak, maximum zárt körű helyeken.

2015. júl. 23. 16:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Én még ilyennel nem találkoztam, szerintem te provokálod.


Az "életre megnyomorítom" duma meg pont azoktól szokott jönni, akiket egy 8 éves is elver.

2015. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nézd, itt nem arról van szó, hogy egy haverommal bírkózom, ha megtámadnak az utcán, hanem önvédelemről.


Ilyenkor kés is jöhet, szemkinyomás, vagy minimum egy orrtörés, torokra ütés amibe bele is halhat. Szia.

2015. júl. 23. 16:39
 4/8 Trafó1 ***** válasza:
90%
Szerintem a kinézeteddel , viselkedéseddel lehet valami, ha nem sugárzol erőt, magabiztosságot, úton útfélen beléd köt akinek éppen rossz napja van, csak azért, hogy a tied is rossz legyen.
2015. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen stílusod van, én is beléd kötnék. Ekkora parasztot.
2015. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne paraszt?


Egyébként Pesti vagy?

2015. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha, pesti voltam. Már nem. Pont az olyanok kötnek belém akik itt most mondogatják, hogy paraszt vagyok ;)
2015. júl. 23. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető, amit csinálsz. Igaz, a kés kicsit durva, de a durvább körülményekhez durvább eszközök szükségesek... Na de offot félretéve: Ahogyan már írtak, szerintem is a külsőddel, vagy a kisugárzásoddal lehet valami (belém pl. a hajam miatt szoktak "kötni", avagy csak bámulnak, kidülledő szemekkel). Az emberek nem bírják megemészteni, ha valaki külseje eltér a sablontól. A parasztozós kommentelőt meg hanyagold, azt se tudja, mit beszél. :D
2015. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!