Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti melyiktől félnétek jobban...

Ti melyiktől félnétek jobban ha bekövetkezne, melyiknek lenne rosszabb következménye?

Figyelt kérdés
Ha egy zombi apokalipszis következne be vagy egy idegen földönkívüli támadással járnánk rosszabbul? Melyiktől félnétek jobban mit csinálnátok

2015. júl. 24. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Zombi apokalipszis, mert a rothadó rokonainkat kéne megölni.

A földönkívüli támadás nagyon is tetszene. Új faj, új gépek, változás, hősök születnének, történne valami.

Mindkettőnek örülnék. Nem akarok csak a szürke hétköznapokban élni.

2015. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos szerintem a zombikkal jobban jarnank mert azokrol nagyabbol tudjuk hogy mire kepesek es hogy mivel tudjuk oket kaszabolni viszont hogyha valami foldonkivuliek tamadnanak meg az cumi lenne foleg hogyha valami hiperszuper atomfegyverrel tamadnanak ami kb 3 perc alatt kiirtana a Fold nepesseget viszont igaza van az elsonek a zombik picit unalmasak (es budossek) szoval az urlenyekkel lenne egy kis izgalom meg azis lehet hogy a vegen beket kotnenk es puszipajtasok lennenk :)
2015. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

A földönkívüli támadás szerintem rosszabb lenne, mivel egy nálunk jóval fejlettebb technológiával állnánk szemben, akik valószínűleg az erőforrásainkért jöttek.

A zombikat (ha a Walking Deades csoszogós zombikra gondolsz), a hadsereg háztetőkről, bombázással legyőzné, ha mégsem, akkor mellettük még talán könnyebb lenne életben maradni.

A földönkívüliek hamar megtalálnának mindenkit, nem lenne esélyünk ellenük valószínűleg, persze ez függ eléggé sok tényezőtől is.

2015. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
#3 Vagyok, egyébként a földönkívüliek izgalmasabbak lennének :)
2015. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a földönkívüli tréb lenne.
2015. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A zombikkal csak egy bökkenő van, hogy ez az "élőhalott" dolog lehetetlen...bár egy olyan legenda vagyok felállást el tudnék képzelni(szupervírus)...Az űrlények meg egyáltalán nem biztos, hogy annyival fejlettebbek nàlunk(lehet, hogy csak egy évtizeddel kell fejlettebbnek lenniük, hogy eljussanak ide)..szóval nehéz a kérdés...bár szerintem a zombis dolog mókás lenne...
2015. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az űrlények sokkal rosszabbak lennének mert néhány mp és vége a földnek a zombikat pedig könnyebben le lehet győzni
2015. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!