Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakitől elloptak egy...

Evele123 kérdése:

Ha valakitől elloptak egy autót, azt hogyan lehet legkönnyebben lelkileg feldolgozni?

Figyelt kérdés

2014 augusztus 20-án lopták el, de minden nap gondolok rá. Több százezer forintot költöttünk rá az asszonnyal, aztán elkötötték... Francia gyártmány volt (Renault Thalia 1.5 DCi), egy rakás xar! Most egy régi benzines Swiftem van, ami üzembiztosan teszi a dolgát. Arra gondolok, hogy a trágyával 6 szerelőnél / szervizben jártam és akkor is volt, hogy lerobbantam vele. Valamelyik szerelő benne lehetett a lopásban, de bizonyítani semmit nem tudtam. Szakadt az eső aznap éjjel, nyom nélkül tűnt el...

Ti hogyan dolgoztátok fel, amikor tőletek lopták el a kocsitokat?



2015. júl. 26. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak törésről tudok nyilatkozni,majdnem ugyanaz.Összetörtem teljesen,roncsként adtam el.3 éve volt,de még mindig idegesít ha egy ugyanolyan autót látok,mert nagyon szerettem.Szerintem 20 év múlva is eszembe fog jutni.
2015. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szakszervizben voltál nem hiszem benne voltak. De egyre többet hallok olyanról hogy út menti, meg kisebb műhelyekbe szervizelik és úgy tűnik el...amúgy meg a szerviz könyv miatt én mindig csak márkakereskedés szervizébe viszem.

Nekem is volt Thalia-m de nem tartottam rakás ....nak. Máskor ne leélt, széthajszolt autót vásárolj.

2015. júl. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiam autóját lopták el (Skoda). Lakótelepen laknak. Többször körbejárta, hátha rátalál. Reménykedett. Az egész család nagyon bánatos volt. Neki munkaeszköze is volt az autó. Kapott kölcsönbe egyet, és közben nézegette is az autókat megvételre.

Kb. 4 hét múlva hívták a rendőrségtől, hogy megtalálták az autóját a lakótelep szélén. Elloptak belőle mindent, ami mozgatható volt. Öröm is volt és szomorúság is. Feltörték a tulajdonát.

Neki szerencséje volt, hogy előkerült az autója.

2021. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!