Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavar ha kibeszélnek,...

Mennyire zavar ha kibeszélnek, rólad beszélnek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon. Ha valami zavarja a csőrét valakinek az jöjjön és mondja a szemembe. Meghallgatom és elgondolkodok rajta.

De, bakker, mikor a hátam mögött mondja...rendesen fel lehet vele húzni

2015. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Kifejezetten..


Ha valakinek gondja van azt mondja meg, hiszen addig nem tudok rajta változtatni..

Egyebként elkerülhetetlen, hiszen én is beszélek másokról, bár nem úgy, hogy "gondom van" csak altalánosságban

2015. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ, neked mi számít kibeszélésnek. Aminek direkt negatív felhangja van, vagy ha elhangzik egy név, az már az?
2015. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Ilyenkor nem az igazat, hanem a saját szemszögüket mondják többnyire az emberek. De sok mindent meg lehet tudni úgy egy ismerősödről, hogy a haverjainak túldicséred. Ilyenkor beüt a féltékenység és picit lehúzzák az illetőt. Persze amit hallasz osztani kell néggyel, de attól még ez is jellemzi a másikat.


Mondok egy tipikus példát. A szomszéd éjszak a haza jön, ordibál és csapkod, dudálnak neki a haverjai, akik haza hozták. Te beszólsz, hogy kushadjon és hagyja aludni a lakótelepet (mert csóró, esetleg igénytelen vagy rendes lakhatásra). Másnap persze bemész melózni 7re és amikor haza érsz, visszahallod a kisboltban, hogy te mekkora ánusz arc vagy, mert nem tudsz örülni más boldogságának és neked fontosabb a semmit tevés mint az, hogy jól érezzék magukat az emberek.


Na az ilyen esetben bosszant. És nem egyszer fordult már ilyen elő. De 3-4 percen belül visszanyal a fagyi és megértik a helyzetet a többiek, de addigra már bennük van az érzés, hogy te rossz vagy és ezt nem hajlandóak elengedni, mert túl büszkék ahhoz, hogy belássák, megvezették őket és ezért tévedtek.


De én azt is utálom, amikor egy kollégámat szidják mások, amikor nem is ismerik. De nekik az kell, hogy más nyomorultabbnak legyen beállítva, mint saját maguk, hogy el tudják viselni az életet. Ezért ezt játsszák. Rájuk szoktam szólni, hogy nem kéne fals dolgokat mondani másról a háta mögött.


Szóval igen. Néha ki lehet használni ezt, és néha nagyon félre sikerül.

2015. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"mert csóró, esetleg igénytelen vagy rendes lakhatásra"


Ezt muszáj volt beszúrni, igaz?

2015. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire,élem az életem nem foglalkozom vele ki mit mond.Akik ismernek tudják milyen vagyok,a többi nem számit.Mellesleg mindig azok pofáznak másokról akiknek a legtöbb söpörnivalójuk lenne a saját portájukon:)
2015. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Akik a hátam mögött kibeszélnek pont jó helyen vannak...


A folytatást tudod.


Engem csak akkor zavar ha mondjuk a kibeszélés valakinek a véleményét formálni tudná akitől függök (főnökök stb.)

Amúgy meg szánalmas pitiáner dolognak tartom és nem érdekel.

2015. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5: mivel magamból indultam ki és ennek hangot is adtam, ezért muszáj volt beszúrni, igen.
2015. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon vastag bőrt növesztettem a munkahelyemen az évek alatt, ott a kibeszélés és aztán a szemtől-szembe haverkodás mindennapos. Megtanultam, hogy a magánéletemről soha egy szót se szóljak, és ez szokta a legjobban idegelni az ilyen népeket. Korábban még rá is játszottam, a fő pletykásoknak egymásnak ellentmondó infókat adtam, aztán röhögtem az értetlenkedésükön.
2015. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Titusztitusz ***** válasza:
25%
Az én esetemben attol függ a dolog, hogy kik azok akik "kibeszélnek", és hogy jó, avagy rossz értelemben "beszélnek"-e ki...Ha nekem szimpi illetők beszélnek ki, vagy pozitív értelemben beszélnek rólam az illetők, az nem zavar sohasem, de ha nekem nem szimpatikus illetők beszélnek ki, avagy HAZUGSÁGOKAT, valótlan dolgokat beszélnek rólam, az viszont már nagyon szokott zavarni...
2015. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!