Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek a darazsaktól,...

Nagyon félek a darazsaktól, méhektől és a hozzáhasonlóktól? Már nem birom tovább. Hogyan lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
Egyébként madárpókokat tartok,többek között az is mart már meg darazsak is csiptek már meg és nem a fájdalom az amitől félek hanem,hogy rám száll vagy már rajtam van és mászik. Nem tudom mit kezdjek! Nem hiszem,hogy van még ilyen ember mint én de ha valami hasonló fóbia szerüre tudtok megoldást nagyon megköszönném már nme tudom mit tegyek...

2015. júl. 27. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:

De van meg. En is ilyen vagyok sajna.

Egyszeruen rettegek a legtobb repulo bizgentyutol. Cserebogar rajzaskor meg vagyok orulve, a vilagbol kiszaladnek.

Szamomra nincs megoldas. Annyira undorodom toluk, mindenki rajtam rohog, mikor nyargalok eloluk. :)

2015. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nálam a koffein csak turbózza ezt ha fel pörgök még rosszabb rettegésbe megy át és nem értem miért pedig egyszer a postaládából szedtem kifelé egy levelet és éreztem hogy valami meg karcolt de nem foglalkoztam vele bontottam ki a levelet aztán mikor meg forditottam a kezem benne volt még a darázs és ott driftelt a kezemen akkor orditás visitás postaládát szétvertem :D mérgembe.

Kocsiba berepült belementem egy buszmegálló melletti pihenőhelybe. AZóta nem vezetek nehogfy megöljek valakit a hülyeségem miatt. A házból nem merek ki menni ha egyet is meglátok. hgavonta ilyen 20-30 ezret költök rovaritó szerekre virágokat mindet ki írtom :S reszketés remegés kap el ha csak látok egyet. Már videókat sem merek megnézni amin véletlenül szerepel egy egy ilyen dög. Valamilyen gyógyszer nincs erre ... Rivotril 2mg segitett egy darabig ha olyan helyre kellett menni de abból is már kellett 3-4 most leálltam azzal is .

2015. júl. 27. 08:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aaa, azert nekem nem ennyire szar, szerencsere. Ha hallom, h valami "ciripel", zummog, en mar azt figyelem, honnan tamad. Ha felem repul, akkor viszont futok, mint a szel. Vissza se nezek. Ha a hajamba repul... Vegem van.
2015. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem is így kezdődött :/ nem akarlak megijeszteni.

Aztán már ha most egy pl.t akarok felhozni a ventillátor fújja a levegőt és megcsörren a papír ugrálok :D mint a hülye.

Sokszor már behalucinálom. Haverok is b4szta2rtak eddig de már ők is azt mondják egy db ot nem látni de ha én vagyok egy hgelyen 3-4 mindig van. Télen is. Ha fát hordok befelé én minden db akácon találok 2-3 megdermett sátán fajzatot ha bárki más megy le soha véletlenül se. :D

Gyógyszer nem hsznál italt nem szeretem semilyen formában. Lehet bobmarley rajongó leszek:D

2015. júl. 27. 08:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Ertem. :) Fuben faban az orvossag. :)

Nem fog sulyosbodni, tudom. Ne szedj ra bogyot, az nem segit.

Tudatosan probalom magam nyugtatni. Szamat becsukom, h ne repuljon be, ha lehagytam, akkor mar visitok. De igazabol mit tud csinalni? Megol? Nem vagyok ra algerias (allergias), csak egyszeruen undorodom.

2015. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha jól gondolom lány vagy a válaszaidból itélve. Hát most gondolj bele mikor én is visitok :D mint egy 14 éves kis csaj SP koncerten (remélem nem szóltam rosszat).

Amúgy talán a koffein tartalmú italok és próbálni higgadtan kezelni a dolgoakt be jöhet. Igazából mint írtam én sem félek a csipéstől nem is vagyok allergiás szóval kárt nem igazán tehet bennem és eddig sem tettek. Az undor a félelem a fóbia amivel ezt körül tudnám írni. Sokan bvas3ztatnak is érte,hogy bezzeg mikor a tattoovaló szalonba ülsz fél napot akkor nem gáz pár szúrás:D

2015. júl. 27. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Lany voltam... Most mar no vagyok. :P

Nem 14 es nem sp fan.

A tudatossag segit. A felelem az elme szulemenye. Csak persze nehez lekuzdeni. Autot vezetni meg inkabb felhuzott ablakkal, mert az biztos, h veszelyes.

2015. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha barmi ilyesmi berepul a lakasba, akkor en kinyirom. Ahogy Kohalmi mondta, az az ember terulete. :D A mehecskeket igyekszem nem bantani, tudom, h hasznosak es az emberiseg veget jelenti, ha eltunnek. De amikor ilyen nagy fekete izek ropkodnek, csappal stb azoktol meg jobban undorodom. Waaa, meg ha beszelunk rola is ugy erzem, h masznak rajtam.
2015. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is irtózok, de azért, mert megcsíp.
2015. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a darazsakat utálom, ha a közelembe röpködnek, félek a csípéstől, de amitől lever a víz, azok a büdösbogarak, na azoktól undorodom és menekülök. Összeborzongok még a fülbemászótól is, mert ocsmány és nehéz kinyírni, ha agyonnyomod akkor is mászna tovább kifolyt belsővel. Am azok tudnak ám repülni is, de csak nagyon ritkán vagy sohasem teszik. Én emiatt vagyok biztos benne, hogy van isten.
2015. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!