Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szirmai Gergely csak szerintem...

Szirmai Gergely csak szerintem szállt el magától?

Figyelt kérdés
Olvasgatom az ask-ját és mintha nem is ugyanaz az ember lenne, mint a videóiban. Nem is olyan jó arc, mint amilyennek láttatja magát?

2015. júl. 27. 22:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat kijelentés akart lenni.
2015. júl. 27. 22:58
 2/22 anonim ***** válasza:
5%
Csak azért ilyen, mert Dancsó Péter megengedte.
2015. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Elnézést, kicsoda?
2015. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Minek szólsz hozzá, ha nem tudod kiről van szó? Aztán megsértődsz ha lepontozlak.
2015. júl. 27. 23:34
 5/22 anonim ***** válasza:
A videóiban sok ember megjátssza magát. Tudod, abból nézettsége, a nézettségből meg pénze van, és sokuk csak amolyan "megélhetési videós".
2015. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 egy naaagy fan ***** válasza:
90%
Egészséges önbizalma van. Askon meg általában túljátsza. :)
2015. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődtem meg, csak a google se talált nekem ilyen néven túl jelentős közszereplőt, gondoltam tudatom veled, hátha pontosítasz majd. Most rákerestem úgy, hogy Szirmai Gergely ask, akkor látom, hogy HNA, tehát vágom kicsoda, csípem nagyjából a meglátásait. Az askján szerintem simák a válaszai. Komolytalan platform, és amennyire én ismerem, ott tényleg ökörség besértődni azon, milyen párszavas választ rögtönöz valaki egy-egy egyébként szántszándékkal hülye kérdésre. Ha a műsorról lerántod az előre megkomponáltság mázát, akkor simán lehet, hogy ez marad. Hiperaktív és eszes, de hogy elszállt volna magától? Nem hinném. Semmi bántót vagy zavarót nem találtam az ottani marháskodásában sem. És szerintem tőle elvárható őrülettel áll a semmirevaló askhoz, ami teljesen konstruktív oda.
2015. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a kérdés volt Dancsó Péterről is.

Szerintem nem "szállt el magától" van egy sajátos stílusa, ami egyébként nem rossz dolog.

2015. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem kicsit fura. A videóiban jobb arc.
2015. júl. 30. 19:02
 10/22 A kérdező kommentje:
Amúgy Dancsó tök kedvesen fotózkodott a rajongóival, Szirmait meg még nem láttam ilyet csinálni.
2015. júl. 30. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!