Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan telik a nyaratok?...

Hogyan telik a nyaratok? Voltatok nyaralni? Mit terveztek az utolsó hónapra?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meló.
2015. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Voltam Amerikában, Kanadában, Törökországban, Bulgáriában.
2015. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kösz kérdést, jól.

Igen, voltam nyaralni. Valamint néha lenéztünk a Balatonra ilyen egy napos strandolásra.

Utolsó hónapra azt terveztük, hogy meglátogatjuk Pesten a rokonokat, valamint 1-2 napra kimegyünk olaszba. :)

És, neked hogy telik? :D

2015. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát jól. Legalábbis nekem jól :D

Nemesnépen voltunk eddig nyaralni, az Abbáziában [link]


Lehetett ott lovagolni, és mivel járok is lovagolni már fél éve, ezért ott is lovagoltam :D

Nagyon jó városlátogatásokat lehetett tenni azonkívűl, el lehetett menni Szlovéniába, Ausztriába, és Horvátországba. Szlovéniában van egy nagyon jó fürdő (Moravske Topolice), és egy botanikus kert *--* A fürdőben is nagyon jókat lehetett úszni, a botanikus kert meg valami meseszép *------* Horvátországban Varazsdon meglehetett nézni a Zrínyi Várat, az is nagyon jó, de azonkívűl Varazsd utcái is gyönyörűek, ajánlom :D:) Ausztriában van egy nagyon szép szlovén-osztrák kisváros, Bad Radkersburg.

Persze magyar városokat is meglehet látogatni ott, itt megtalálsz mindent :)) [link] hotel/magyar/latnivalok

Nemesnépen is van ám fürdő, nem csak Szlovéniában am. :DD Viszont a Szlovén fürdő azért jobb.:}

Szóval csak ajánlani tudom Nemesnépet.:DD


Most meg azt tervezzük hogy majd elmegyünk a Horvát tengerpartra, azt is ajánlom, mert biztos gyönyörű , alig várom *--*

2015. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah és Nemesnép kutyabarát hely, tehát lehet vinni kutyát oda, be az apartmanba, étterembe (mi nem vittünk magunkal kutyát, de így is nagyon jól éreztük magunkat ^^ )
2015. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kockultam egész végig.
2015. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem most kezdődik a nyár, mert eddig dolgoztam.

Jövőhéten Balatonon leszek, azt követő héten a Szigeten, utána meg Horvátországban, aztán megint a Balatonon.

2015. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán ez eddig a legjobb nyaram, köszönöm kérdésed. :) Június vége felé egy barátnőmmel voltam a Balatonon, utána családdal Zalakaroson. Kis pihi, aztán volt nomád tábor a barátnőim kérésére :P, most megint kis pihi, 30-án, és... Most nézem, hogy 30-a holnap van, nekem nemsokára menni kell egy ismerősömhöz, úgyhogy valszeg egész este pakolni fogok. :P Remélem, mindeniknek jól telik. :)
2015. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, 30-án megyek vissza a Balatonhoz, ezt kihagytam véletlenül. :"D
2015. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még egész augusztusban is kockulok, majd szeptembertől egyetem. #6-os voltam.
2015. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!