Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudja a zene megmenteni...

Hogyan tudja a zene megmenteni az életed?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha öngyilkosság előtt berakod a kedvenc zenédet és arra gondolsz hogy miután kipurcansz nem fogod hallani többet
2015. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez hülyeség.
2015. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zola18 ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem szó szerint értetendő. Inkább arra gondolnak hogy átsegítették őket egy korszakon. Gyakran énekelnek olyan dolgokról ami sok embert érint, így úgy érzik hogy nincsenek egyedül és hogy valakinek már sikerült átvészelnie ezt a korszakot.
2015. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl úgy, hogy amikor nagyon-nagyon a 'szakadék szélén' voltam / vagyok és elindítottam egy-egy olyan dalt, aminek a hangulata, mondanivalója olyan volt, akkor kibőgtem raja magam, vagy épp erőt adott, esetleg felvidított. Hát így :)
2015. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
Vagy mondjuk nagyon kifejez egy érzést a szövege és a mélyponton tudhatod,hogy másnak is volt már ilyen.
2015. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek ♥ most már megértettem :(
2015. júl. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!