Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik öncsonkítást végeznek?

Figyelt kérdés
(Nekem megvan a sajàt véleményem de érdekel a tiétek is)

#öngyilkosság #öncsonkítàs #érvàgàs
2015. júl. 28. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én meglátásom, az hogy ilyen világban nem csoda. Főleg ebben az országban, bármilyen meglepő ahol normálisan emberszámba van véve az ember, van elég pénze következő fizetésig, ott ilyeneket nem csinálnak.
2015. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ő teste, úgy cseszi el, ahogy akarja. Addig míg nekem nem akarja bemesélni, hogy mennyire jó és én is csináljam, addig az ő dolga. Egészségére. Az biztos, hogy nem tiszta az elméje.
2015. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennek a cselekedetnek annyi de annyi kiváltó oka lehet.

Van aki szépséget lát benne, más így fejezne ki valamit a külvilágnak, esetleg más baja is lehet ott agyban, de tényleg annyi rengeteg minden miatt csinálhatnak ilyet.

Na de azok az emberek, akik rákényszerültek? Pl. Aaron Ralston. Róla mi a vélemény?

2015. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy hülyék.
2015. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a pszihiáter,akihez elvittek kifejtette nekem,hogy miért is csinálják ezt az emberek:1.Rosszul elkövetett öngyilkossági kísérlet/segélyhívás

2.Feszültség levezetése

3.Tartozni akar a tini(bizarr esetekben felnőtt,gyerek)valahová,ezért megteszi.Nem úgy kell ezt érteni,hogy van egy csoport akik megmondják,hogy jajj csak akkor leszünk a barátod,ha vagdosos magad,hanem ha mondjuk kiposztolja tumblrre a felszántott alkalrját,akkor azt gondolja,hogy most olyan mint a "csoport" "stílus" etc. többi tagja,most már tartozik valahova,most nincs egyedül.Ezt hívják úgy,hogy menőzésből vagdossa magát.

Egyébként tudom hogy rossz,meg minden,soha nem buzdítanék senkit efféle cselekedetre,viszont én kellemesnek találom.Megnyugtató,ahogy nézed,hogy folyik le a karodról-vagy máshonnan-a vér.Olyan,mintha ezzel együtt folyna ki minden fájdalom a szívedből.Aztán mikor megízleled a vörös folyadék sós,vasas ízét,az olyan groteszk.Vidámsággal tölt el,és arra gondolok,hogy ó ebből szeretnék még többet.Másrészről undorodom ettől,mert ez a saját belsőmből fakad,a bőröm alatti részről.

Ne gondoljatok rosszra,már nem csinálom,mert nehéz takargatni,a bőr ápolása problémás,a hegek pedig megbélyegeznek.

Meg azért sem,mert egyszer odajött hozzám egy leányzó,és büszkén mutogatta kezét,amelyen felszínes rövidke karcok húzódtak.megkérdeztem miért tette,és szó szerint ezt mondta:"-Miért?Hát te is csinálod,nem?,,

Ez annyira letaglózott.Nem hittem volna,hogy ilyen hatással vannak a cselekedeteim bárkire,én sohasem gondoltam volna,hogy bárki követne,főleg nem ez a zsarnokoskodós vezető típusú nőszemély.Meg karatén is zavaró volt,hogy mindenki láthatta,nehéz rejtegetni.

Egyébként,hogy a végére valami nevetni valót is mondjak...a pszihiáter kitöltetett velem rengeteg tesztet,és volt egy olyan kérdés,hogy "Mely testtájon végzett öncsonkítást?Kérem jelölje x-szel.,,Na és Esztidrága mit jelöl be?Nemi szervek.Megjegyzésként pedig hozzáfűztem,hogy"Levágtam a farkam,azért is vérzek.,, xD szerintem biztos kedvelt a nő.TUTI

Amugy a te velemenyed mi?

2015. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom õket, hogy úgy érzik ezt kell tenniük magukkal, akkor is, ha depresszióból, kilátástalanságból és akkor is ha csak egy trendhez tartozni akarásból fakad.

Megértem, de sajnálom.

18L

2015. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 T. Helga válasza:
Én egy elég depressziós ember vagyok,így szoktam magam vagdosni...most is eléggé összevagdostam a kezem...
2015. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!