Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenképpen el akarok költözn...

Mindenképpen el akarok költözni otthonról jó messzire. Szerintetek túl sokat akarok az élettől? 25F

Figyelt kérdés
Legalább 60 kilométerre.

2015. júl. 30. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
dolgozz meg érte...
2015. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez ugye vicc? 60 kilometer miota van messze? :D


Na meg mi tart vissza?

2015. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

költözz, mi tart vissza?

engem csak egy ház hiánya meg a pénz.

2015. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Engem is.
2015. júl. 30. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha azt várod, hogy a költözés az öledbe hulljon, akkor igen, túl sokat vársz.
2015. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd tenni kell érte. Keress jól fizető állást, aztán ott albérletet és akkor már könnyebb a dolgod. Csak kezdő tőke kell hozzá sajnos de 25 évesen csak találsz magadnak valami munkát. Itt mindenért tenni i kell és meg kell dolgozni érte. Én nekem az élet ölembe pottyantott egy házat ami mind szép és jó mm úgy van az hogy átcuccolok és lakok benne. Egyedül élni nem akarok, oké elbírnám magam tartani, de a ház eléggé lelakott már fel is kell újítani de az sem megy egyik napról a másikra mert saját kézzel is hiába csinálom valahonnan elő kell teremtenem az alapanyagokat meg ha segítség kell olyan dolgokhoz amikhez nem értek azt is meg kell fizetni...


Én kőkeményen dolgozok azért hogy mielőbb költözhessek. Nem azzal van bajom hogy a szüleimmel élek, mert jó dolgom van otthon és nincs okom panaszra. Csak ugye egy idő után az ember ki akar tőrni főleg ha lenne is hova.

2015. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60 messze van? Keress melót, rakd össze a pénzt, keress albérletet és mehetsz amerre látsz.
2015. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 60 fényévre akarok mindenképpen elköltözni. Szerintetek túl sokat akarok az élettől?
2015. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Szerintem igen.
2015. aug. 19. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!