Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi minősíthető...

Szerintetek mi minősíthető vegetálásnak?

Figyelt kérdés

Ugye nagyon sokan kapásból azt mondják, ha a rezsin, kaján kívül nem fizetsz mást (csak munkába jársz és alszol pl.) az már vegetálás.


Ha sportolsz, utazgatsz, akár költséges hobbid van, az már nem vegetálás.


Mi van azokkal, akiknek van hobbijuk, de pl. nem túl költséges vagy egyenesen ingyenes, akik el tudnak járni pl. ingyenesen koncertre, sportolni...stb.


A vegetálás attól válik vegetálássá, hogy valakinek nincs pénze az adott dologra, vagy attól, hogy nincs rá igénye, bár lehetősége (olcsóbb, vagy ingyenes) volna?



2015. júl. 31. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam a hajléktalan élet ,napról napra koldulgatás az a vegetálás. Akinek már van lakása/ családja van mit ennie ,talán kicsit félre is tud rakni vagy venni néha valami "feleslegeset"az már nem az a kategória. Ez nem függ se attól hogy megy e nyaralni vagy sportol e. Én pl utálok sportolni, futkorászni,ugrálni, izzadni. És egy jó filmet jobban élvezek egy sör mellett mint hogy elutazzak 600km-re hogy ott süssön rám a nap.Feleslegesnek tartom.
2015. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Maslow-piramist. Aki onnan alulról a 2. szintig jut csak el és nem is akar továbbmenni, az csak vegetál.
2015. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Èn a fizikai "vegetàlàst" különvàlasztanàm a szellemi "vegetàlàstòl" . Èn most nèztem meg a maslow piramist. Nos szerintem mèg a legfelsőbb szintjèn is lehet vegetàlni. Az is egyfajta vegetàlàs, ha valaki ötletes, okos, de kèptelen a megvalòsìtàsra. Szerintem minden szinten a motivàciò ès megvalòsìtàs hiànya, (az energiahiàny )vegetàlàs. Èn a piramis legfelsőbb szintjèn vagyok, mègis elmondhatom, hogy vegetàlok :-(
2019. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!