Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is átlépett ezzel...

Szerintetek is átlépett ezzel egy határt az eladó?

Figyelt kérdés

Van egy pékség, ahova hazafelé jövet sűrűn benézek, és általában 3 dolgot veszek, mindig ugyan azt, anyunak, tesómnak és magamnak. Na, és ma is bementem, kértem egy dolgot a három helyett, erre a csávó megszólal, hogy "na, hónap vége van..?" És én mondtam, hogy nem, csak most egyedül vagyok.

(anyu és a nővérem nem tartózkodik itthon jelenleg)


De szerintem semmi köze hozzá, ha hó vége lenne és azért vennék csak egy dolgot, nem igaz? Szerintem ezzel átlépett egy határt, erősen gondolkodom, hogy a közeljövőben nem megyek be oda.

Vagy csak jó fej akart lenni, és én reagálom túl?



2015. júl. 31. 18:30
1 2
 1/17 Crisopher ***** válasza:
Igen, ezzel átlépett egy határt. Eladóként nem illik megjegyzést tenni arra, hogy te mit veszel, és mennyit.
2015. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csak idétlen a humora.

De ettől függetlenül azért bunkóság volt.

2015. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha mogorva az eladó azabaj, ha poénkodik azabaj?
2015. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beszélgetést kezdeményezett. Az más kérdés, hogy az le szokta dobni az agyamról az ékszíjat, ha elkezd panaszkodni egy eladó (többször előfordult, időjárásra, csóróságra, csak épp a f*om se kíváncsi más nyomorára, ha zsömlét akarok venni :)
2015. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is átlépett ezzel egy határt.

Ebben semmi poénos nem volt.


Legközelebb, ha mész és ilyet csinál, írj a panaszkönyvbe, csak vigyél magaddal tollat.

2015. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
haverokkal szoktunk ezen hülyéskedni amikor valaki nem hajlandó meghívni a többieket sörre vagy ilyesmi.. de egy eladótól én is túlzásnak tartom akkor ha előtte nem nem haverkodtatok össze kellően, és ahogy olvasom amit írsz gondolom nem vagytok valami nagy spanok. szóval, igen, ez így túlzás volt a részéről.
2015. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Általában mindig ő volt, mikor vettem a kaját, egyszer jegyezte meg, hogy új frizurám van, egyszer meg hogy jól áll a smink. Ennyi, ennél többet nem beszélgettünk soha.
2015. júl. 31. 18:53
 8/17 anonim ***** válasza:

ha megtudta dícsérni a hajad meg a sminked akkor nem értem miért nem kérdezett valami normálisabbat (mert ez alapján annyira rossz ember nem lehet:D) pl hogy "na, hogy hogy most csak ennyi?". ez szerintem beszélgetést kezdeményezőbb lett volna mint a hónap végés duma

#6-os voltam megint :)

2015. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Ismerkedni akar, tetszel neki. Poénnak szánta, csak te meg gondolom karót nyelt királykisasszony vagy.
2015. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5: Kötelesek tollat biztosítani. Ha nem teszik meg, azt is bele lehet írni olyan címszóval, hogy hátráltatják a bejegyzés írását.
2015. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!