Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem tudok donteni legbelul?

Miert nem tudok donteni legbelul?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csodaszep lányt hónapokkal ezelott, nagyon jol megvoltunk egy kapcsolatban 4 hónapon keresztül.. kisebb nagyobb hibákat elkovettunk, nem respektalltuk egymást.. később mikor kezdtem volna alkallmazkodni és ugy alakítani részemről a kapcsolatot,h jobb legyen, közölte velem ,hogy ő nem erzi jol magát ebben a kapcsolatban mivel nemtud bennem megbízni ami fordítva is igaz a részemről.. el akartam engedni, miutan nem volt hajnaldo folytatni , mivel nem biztos, hogy ez jó otlet.. de nem mondott semmitt.. viszont 1 hónapos szunetbe bele eggyezett..1 hét telt el, és van mikor ra gobdolok, és ugyerzem szeretem és hiányzik.. viszont féllek ,h újból elkovetne azokat a hibákat amiket eddig, vagy mar vekkep nem tud megbízni bennem és akkor nincs ertellme.. tudom minden ember más de ha valaki járt mar hasonlocipobem,hogy szeretett is valakit de nem volt biztos ,hogy újra kezdje vele , akkor írja le a vellemenyet !
2015. aug. 1. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt 4 hónap után, természetes, hogy hiányzik, érdemes kivárni az 1 hónapot, hiszen ebben egyeztetek meg.

Másrészt, kapcsolatban jobban látni a másik ember hibáit, és ha nem hosszú távra terveztek (házasság), valahol normális, hogy teljesen nem is bízik meg benned és te sem benne.

Magadhoz legyél őszinte. Ha szereted, de nem vagy biztos abban, hogy folytatnád, az mi?

2015. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam ezt egy lánnyal, hogy mondtam, hogy folytassuk, aztán meg azt, hogy mégse, meg mondtam neki hogy nem tudok dönteni, meg ilyenek. A vége sírás lett, és egy idő után meg már köszönni sem hajlandó (miközben naponta többször találkozunk). Rossz embernek éreztem magam ettől, meg most is rossz érzés, hogy nem is köszön. Nem szabad ilyeneket csinálni! Mondjuk nálam az volt, hogy teljesen őszintén sosem szerettem őt, csak "elcsábított". Azt kell eldöntened magadban, hogy csak egy barátnő hiányzik-e, egy bárki, vagy tényleg szereted-e és hogy tudnál-e úgy változni, hogy együtt tudjatok lenni ez után normálisan szeretetben, boldogságban, békességben, tiszteletben. Én csak egy barátnőre vágytam, most már tudom, de akkor nem volt tiszta ez bennem sajnos. Sajnos mert emberként még mindig nagyon szeretem őt, nem akartam bántani…
2015. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!