Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni ilyen...

Mit lehet kezdeni ilyen szülőkkel?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy eddig bármibe bele akartam kezdeni az volt a reakció rá hogy hülye vagyok és nem is értek hozzá. Példának mondanám azt az esetet amikor egy éve venni szerettem volna egy olcsóbb hangszert mert megtetszett. Direkt nem közöltem otthon, viszont mikor tesómnak meséltem akkor anyám meghallotta és rögtön rákezdett hogy nem is tudok rajta játszani akkor meg minek. Hogy hát ennek semmi értelme sincs, ha legalább tanultam volna rajta akkor megértené, de így nem. Másik alkalommal modellezést szerettem volna kipróbálni és akkor ugyanerre a dumára nagyanyám kezdett rá hogy "Legalább ha jártál volna valami ilyen helyre ahol ezzel foglalkoznak, tanultál volna róla vagy valami, de ezt nem így szokták hogy kitalálom és annyi." De ilyenkor én ott vagyok hogy basszus ha semmit sem kezdek el azért mert nincsen előzőleges tapasztalatom benne akkor sose lesz tapasztalatom azaz sose kezdhetem el. Általában ilyenkor a végén mégis megveszem meg megcsinálom, de nagyon megbírják keseríteni a napjaimat ilyenkor meg utána mikor 2-en 3-an összeállnak megmondani nekem a magamét hogy én nekem a szobámba kell ülnöm semmi újat kipróbálni mert úgyse értek hozzá. A vége általában az hogy jól megbántom őket mert akkor legalább üvöltenek egyet és megsértődve elvonulnak. Viszont ez nem állapot hogy minden olyan apróságot ami másnál alap dolog lenne titkolnom kell itthon mert egyszerűen kikészítenek majdnem 18 évesen. Mással is van ilyen? Hogy rendezhetném le őket ha egyszerűen bármi nemű logika távol áll tőlük?
2015. aug. 3. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Jimi Hendrix és Kurt Cobain se tanult gitározni, csak így magától.
2015. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megértem, én szüleim ugyaniyenek.

Mindenbe belekötnek ha levegőt veszek az a baj, ha nem az a baj. Ha itthon maradok hétvégén az a baj, ha Elmegyek loncertre/bulizni az a baj. Ha diszkóba megyek az a baj, ha házibuliba megyek az a baj. Ha tv-zek lusta vagyok nem csinálok semmit, ha megcsinálom azt amire kértek akkor mar rögtön"Mit akarsz b+?". Ha köhögök akkor az is baj "Rádverjek? Elmúlik majd. Kussolj ne köhögj".

Ha négyest hozok a suliból"Menne ötösre" ha ötöst hozok az sem jó "Jaj, kivételesen ötös lett" Hármast hozok akkor már baltával várnak, ha kettest már az ablakon kiba sznak.

Ha gépezek kocka vagyok aki lusta és ordítanak velem. Ha egésznap suliban vagyok az a baj, mert jön a kétszínű duma "Jaj egésznap nem láttalak" Ha aránylag hamar végzek aza. Baj, "Addig jó meg suliban vagy, nem idegesitesz"

Ha nem akarok aludni menni, mert nem bírok aludni az a baj, ha aludni akarok délben az is baj, mert akk megint lusta dög vagyok.

Ha havonta egyszer hazajövök ittasan(nem full részegen) már alkesz vagyok. De ha visszautasítok egy felesezést akkor anti-alkesz.

Ha 3 Naponta ruhát cserélek is baj, de ha egy hétig van rajtam akkor az is, mert már"megáll a kosztól".

Ha Elmegyek a barátnőmhöz az is baj, mert "Csak a hülyeséget csináljátok" ha nem megyek el és itthon ülök a gép előtt azért ordítanak.

Mindenért ordítanak velem...mindennap kb 10-szer veszek össze Velük.

Nem olyan eset mintba tied, de megertem amikor mindenbe beleszólnak a szülők.

Elnézést ha vmit elírtam, telorol vagyok.

16/L

2015. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!