Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg olyan...

Szerintetek ez tényleg olyan fontos hogy ezen veszekedjen velem? (lent)

Figyelt kérdés

A lényeg hogy most ideiglenesen a barátomnak és az anyjának közös a mobilja(eredetileg az anyjáé),az anyja általában beviszi magával,de változó mikor fekszik le...a barátom meg éjfél előtt kb soha nem szokott.

Múltkor is még éjfélkor is kint volt a barátomnál a mobil,az anyja a másik szobában alszik.

Úgy volt hogy 9-kor hívom a barátom,de ki volt kapcsolva a telefon(kiderült hogy lemerült,csak nem vették észre)csak 11-kor lett bekapcsolva,gondoltam megpróbálom utoljára.Felvette a barátom,de elkezdett velem veszekedni hogy minek telefonálok 11-kor, az anyja mellett volt a telefon mert már bevitte magával és felkelt arra hogy telefonáltam....



2015. aug. 4. 00:31
 1/5 anonim válasza:
Este 11kor? minek hívogatod? mármint értem én a dolgokat de nem 11kor kéne hívni.
2015. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne hívd 11-kor amíg nincs saját telefonja.

Keresd más napszakban, vagy írj neki facebookon.

2015. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos ezen veszekedni, nyugodtan verd föl az anyját az álmából akár mindennap egy telefonnal. Ha máshogy nem megy, menj oda, és dörömbölj be az ablakán! Meglátod, milyen szuper kis kapcsolatotok lesz nagyon hamarosan...
2015. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovodások vagytok,azabaj
2015. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké,köszi a válaszokat.

Nincs facebookja.Ja és nem hívom mindennap 11-kor.

2015. aug. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!