Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A csoro arabok miert audikkal...

A csoro arabok miert audikkal jarnak itthon?

Figyelt kérdés
Itt vagyok egy benzinkuton es sorra alnak meg a pakik meg mindenfele arabok audikkal mercikkel, es kes keszletet kinalgatnak... Lehet tudatlan vagyok, de ez megis mi az isten?! :D

#arab #Audi #keskeszlet
2015. aug. 5. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennek haza a vendégmunkások nyári szabira. Persze, nem nálunk vendégmunkáskodnak.
2015. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A csoro arabok sehol nem jarnak Audikkal.
2015. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mer' Suzukira nem telik nekik.
2015. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ha xaros keskeszletet tukmalnak mindenkire, akkor csak nem kogazdagok... + szakadtak mint a csovesek. Hogy az Audi honnan van az meg rejtely :D
2015. aug. 5. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a csóró arabok járnak audival, hanem minden lelki szegény a világban, aki azt hiszi az audi a legjobb autó, mert tovább nem lát.


A merci meg egyszerűen kényelmes. Volt régi full fapad 124-esünk évekkel ezelőtt, igazából 2 dolgot lehetett elmondani: megbízható volt és rohadt kényelmes hosszú úton is. Gondolom a mercire ez az indok.

2015. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hogy az Audi honnan van az meg rejtely :"


A múltkor felénk is volt egy 2000 körüli merci, E osztály kb 1200 euróért, sok százezer km-rel. Annyit gondolom csk összeseftelnek, és az kívülről egész épkézlában nézett ki.

2015. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs de mi az a paki? ...
2015. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utsó: eddig azt gondoltam hogy pakisztáni, mert a pakisztániak bevándorlásánál anglában hallottam először de ezt az érdekes cikket találtam:

[link]

2015. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, pakisztánira gondoltam :D Angolban tanultam ezeket a kifejezéseket, nindzsa a csadoros nő, hentes a fehér köpenyes arab...
2015. aug. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!