Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti újraélnétek a gyerekkorotok...

Ti újraélnétek a gyerekkorotokat, hogy helyrehozzátok a hibáitokat, és felnőttként sikeresek legyetek?

Figyelt kérdés
Ha adódna egy olyan lehetőségeket hogy mondjuk újra 14 évesek lennétek, de a mostani eszetekkel gondolkoznátok, bevállalnátok hogy újra végigcsináljátok az éveket? Tudnátok újra úgy viselkedni, hogy senki előtt ne bukjatok le, hogy belül felnőttek vagytok? Mindezt azért, hogy mire újra eléritek a felnőttkort, egy kijavított életetek lenne, amilyet mindig is akartatok.
2015. aug. 6. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úristen,én mindig ezen gondolkodom mostanában...te is??persze hogy újraélném.Sokkal jobb lenne utána minden,mint most...az hótziher!!
2015. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nyilvan minden idosebb ember eljatszott mar a gondolattal.


erdekes lenne, de en nem hiszem hogy bevallalnam. Boldog az eletem, sok mindent elertem, nem akarnam ujra kezdeni. Persze fiatalnak jo lenni.

2015. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem vagyok olyan idős,"csak" 19..és simán újraélném
2015. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, de felnőtt fejjel odab..nék pár embernek szóban. Szerintem az sokat segítene a mostani jellememen is.
2015. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sok mindenen változtatnék. ergo többet tanulnék, kevesebbet buliznék és szabadidőmben mindig sportolnék. nem csalnám meg a barátnőimet és ha már felvettek egyetemre/elvégeztem élvezném a tökéletes életem diplomával a kézben :D szép álom
2015. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam már ezen. Sok mindent megbántam. Meg ugye ennyi idősen már jobban átlátom a dolgokat, pl. mit lett volna érdemesebb tanulni. Na de akkor nem ismerném a volt osztálytársaimat sem, akik között sok barátom lett, akikkel a mai napig barátok vagyunk.

Nem tudom, hogy mi hogyan alakulna, ha változtatnék. Lehet, hogy akkor rosszabb lenne, mint most. És lehet, hogy így jó, ahogy most van. A rossz dolgoknak is meg kellett történnie ahhoz, hogy most az legyek, aki vagyok.

Abban pedig nem vagyok biztos, hogy meg tudnám csinálni. Hiszen nem lenne türelmem a sok tinis dologhoz meg a felnőtteket sem tudnám úgy elviselni, mint gyerekként :)

2015. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jobban lázadnék, mint ahogy tettem, többet szórakoznék. Amúgy meg azt gondolom, hogy ha valaki nem elégedett az életével, próbáljon meg változtatni rajta, ehhez nem kell visszamenni az időbe.
2015. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, a gyerekkorom nem, de a gimit mindenképp! Múltkor eszembe jutott, hogy milyen hülye voltam, mert lehettem volna sokkal jobb tanuló (így is felvettek egyetemre nem azért), de több lehetőségem lett volna, ha nem vagyok ilyen hülye.
2015. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem élném újra, mert olyan dolgok történtek, amiket a mai tudásommal sem tudnám megváltoztatni. Nem tudnék azon változtatni, hogy 2 fejjel magasabb és nagyobb cigánygyerekek bántottak minden nap a suliban, ugyanúgy nem tudnám magam megvédeni. Ugyanúgy nem tennének a felnőttek semmit, hiába mondanám el, ahogy elmondtam akkor is.

Ugyanúgy egyetlen fegyverem lenne a molesztálóm ellen, a fürgeségem, ugyanúgy elfutnék. Ugyanolyan védtelen lennék újra 14 évesen.

Nem, soha nem mennék vissza oda, olyan helyzettel, olyan fizikummal. most már erős vagyok és kiállok magamért (lehetőség szerint próbáltam akkor is) de a felnőttkorom már nem sötét.

2015. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem élném újra, mert nincs kedvem hozzá. Inkább visszamennék így felnőtt fejjel az időben, hogy adjak egy két pofont meg tanácsot magamnak.
2015. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!