Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

A párommal akartam menni nyaralni, de ő lekoptatott... Mostanra kihevertem egy kicsit a dolgot (4,5 éves kapcsolat), de nagyon sokat kivett belőlem , lélektelennek érzem magam és úgy döntöttem, h szeretnék vhol nyaralni v csinálni vmit, mert itt minden rá emlékeztet és én ebbe beleőrülök. Barátaim nincsenek, családom elfoglalt és én eléggé magam alatt vagyok. Hová menjek v mit csináljak ami adhatna egy kis "lelki töltetet" és erőt az újrakezdéshez? na és persze egyedül is jól érezném magam és nem túl költséges.

köszönöm!

23/N



2015. aug. 6. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Túrázz erdőben, hegyekben, nézz meg erdészházakat, forrásokat, patakokat, stb.
2015. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konditerem. :D Persze nem szénné gyúrni magad, hanem kis mozgás, fitness, aerobik ilyenek. A lényeg ,hogy normális hely legyen. Ott a társaid segítőkészek, kialakulhatnak barátságok.
2015. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! Kiváló ötletek! Konditeremben nem érzem jól magam, így csak futni szoktam odakinn.
2015. aug. 6. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!