Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetetlen dologra vallalkoztam?

Lehetetlen dologra vallalkoztam?

Figyelt kérdés
Van egy főállásom, ami reggel 8-5ig tart. Túlórazni nem kell, viszont ahhoz, hogy beérjek reggel ötkor kell kelnem minden nap, így átlagban öt max hat órát alszom. Jövőre szeretnék mérnökinformatikus szakra vagy pénzügy számvitelre jelentkezni levelezőre. Szerintetek sikerülhet? Plusz mellette heti 3x legalább le szeretnék jutni sportolni... És mellette szokásos takarítás, főzés...
2015. aug. 6. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de változtatnod kell: vagy a melóhelyen kell engedélyt kérni, hogy kicsit ruggalmasabbak legyenek, vagy más munkahelyet keresni.

Én anno, tanultam (nappalin), sportoltam és dolgoztam, de csak napi 4-5 órában, ez még kivitelezhető volt egész jól.

2015. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, most milyen a munkád. fizikai-irodai. nem mindegy. mekkora az alvásigényed, most mennyire bírod.


szerintem nehéz lesz, de ha nagyon akarod, minden sikerülhet.

2015. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor jutsz valamire, ha közelebb költözöl, mert így nem fog menni.
2015. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez így nehéz, de attól függ, te mennyit bírsz, milyen megterhelő a munkád, mennyire fáraszt le a sport és milyen teljesítményt szeretnél a tanulmányaid során elérni (elég a 2-es is vagy a lehető legjobbra törekszel). Ha ez neked sok, és szeretnél jól teljesíteni, akkor a sportról mondj le vagy csökkentsd az idejét és csak akkor sportolj, ha tényleg akad rá időd. Ha rajtam múlna, én ezt tenném, de nem szólok bele. Mérlegelj és döntsd el.
2015. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát a munkahelyemen szellemi munkát kell végezni, a főnököm elég rugalmas.. De erről konkrétan még nem beszéltünk

, hogy az időbeosztásban tudunk e bármit egyeztetni. Levelezőn szeretném vagy estin tanulni. Hát a 6 óra alvás talán elegendő.. Csak nem tudom, hogy fog minden beleférni, hogy az órákra is amik heti 1-2x vannak be tudjak járni, a munkahelyen is tudják teljesíteni,nagyon sokat elvesz az időből az utazás.. Munkahelyet nem szeretnék változtatni, mert minden szempontból megfelel jelenleg.

2015. aug. 6. 19:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, örülök, hogy nem azt kaptam, hogy felejtsem el és mondjak le róla, mi közben erre is van ráció...
2015. aug. 6. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
A suli abban a városban van, ahol a munkahelyed? Ha igen, akkor esetleg költözhetnél közelebb, kevesebbet kéne utaznod.
2015. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg az lenne a jó ha a suli a munkahelyeddel egy városban lenne és mondjuk koliban laknál.

Ott akkor csekkbefizetéssel meg hasonlókkal nem kell foglalkoznod illetve jegyzeteket is könnyebben tudsz szerezni akár utolsó pillanatban is, ha nem volt időd bejárni vmelyik órára.

2015. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!