Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmesélnétek nekem, hogy...

Elmesélnétek nekem, hogy hogyan találkoztatok majd jöttetek össze a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 20:44
 1/7 anonim válasza:

Discoban láttam meg 3 éve szilveszterkor. Másnap megtaláltam a nevét a facebookon és írtam neki,hogy tegnap láttalak, és tetszel. Beszélgettünk aznap sokat neten keresztül,majd megvártam, míg felteszi a kérdést: lenne kedvem találkozni vele ?!

:) Azóta is együtt vagyunk, és szeretjük egymást :)

2015. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehagytam,hogy 20/L vagyok :))))))))
2015. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyutt jartunk vlm tanctanfolyamra (megjegyzem, hogy azt mondtak egesz ugyes vagyok :D) na es ott lattam meg a leendo baratnomet. Ott nem tortent semmi, csak beszelgettunk egy keveset. Majd volt egy golyabal, amelyre mindketten elmentunk. Ott is meg beszelgettunk, meghivtam 1-2 italra, tancoltunk, aztan en meg egyedul lehuztam par sziverositot, majd mikor ujra meglattam, odamentem hozza, es kb 5 masodperc utan megcsokoltam, meg ideje sem volt ellenkezni. Aztan nem is akarta. Ra ket napra irtam neki fb-n, kihivtam setalni es majdnem 4 eve egyutt vagyunk :D 22F
2015. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nem volt kapcsolatom. Nevelőapám és anyám egy éve úgy ismerkedtek meg, hogy mivel anyám kereskedő egy Dohányboltban dolgozott, mint eladó.

Egy nap egy jó kinézetű, magas, izmos pasi állított be teljesen véletlenül a boltba. Már akkor elkezdtek beszélgetni. Aztán elkezdett hetente bejárkalni a boltba, mindig beszélgettek, aztán Naponta járkált be. Volt, hogy nyitástól zárásig ott volt és beszélgettek. Egyre többet tudtak meg egymásról, aztán elkérték egymás E-mailjét. Elkezdtek levelezni. Aztán egy ideig csak levelezgettek, pár hónap utan beesett a boltba, mondta, hogy sokat dolgozik, nem volt itthon. Akkor cserélték telószámot.

Egy nap mikor anya barátnője ott volt kiment a pali meg anyám barátnője cigizni az üzlet elé.

Akkor kérdezte meg őt, hogy érdemes-e elhivnia 'randira'.

Beszélgettek pár sort. Aztán a semmiből betoppan az ajtón és Ennyit kérdezett. "Na, mikor megyünk motorozni?"

Anyám ledermett, éppen pénzt számolt(pont ott voltam).

Kb 2 nap múlva összefutottak, elmentem mocizni.

Amikor a fater visszahozta a ház elé és leszálltak a motorról akkor indult meg az áradat.

Úgy fogták meg egymást, hogy a szájuk nem volt messze egymástól, lesmárták egymást és azóta együtt vannak.

Az elején elég béna hapsi volt, nehezen közeledett hozzám is.

De kb 3 hónap alatt feloldott. Most összeházasodni készülnek, 4 hét múlva. :)

Ennyi.

2015. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Itt ismerkedtünk meg, hosszas levelezések utána :) Aztán egy ideig találkozgattunk de nem jutottunk messzire, azt hittük nekünk ez nem fog menni és így végeztünk is. Nagyjából 3 hónapot töltöttünk külön, egymásra vártunk, hogy írjon a másik, végül ő nem bírta tovább és megkeresett megint :) Azóta is együtt vagyunk. 18/F
2015. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi már látásból ismertük egymást egy fiúval, egy suliba járunk. Tavaly volt egy tábor, amit az iskolából egy tanár szervezett, mindketten mentünk a táborba. Akkor elkezdtem vele szimpatizálni, és láttam, hogy ő is ugyanígy van velem. Próbált közeledni, sokat dumáltunk meg megtanított pár kártyás játékot. De nem lett belőle semmi, ő se keresett engem, én se őt. Aztán ebben az évben is volt egy ugyanilyen tábor, megint elkezdtünk beszélgetni, mostmár nagyon feltűnően mutatta ki azt, hogy tetszem neki, ezért az utolsó előtti napon volt egy diszkó és akkor úgy gondoltam, hogy egye fene megkérdezem hogy most mi a helyzet. És akkor elmondta, hogy igen bejövök neki, és megkérdezte, hogy leszek e a barátnője. Természetesen igent mondtam :) azóta is együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. :)
2015. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akivel jelenleg együtt vagyok, márciusban jöttünk össze, viszont: Már szeptemberben találkozott a tekintetünk, én ott voltam 2 haverommal, Ő meg a barátnőivel, nagyon néztük egymást, akkor gondolkodtam el azon, hogy én milyen régóta nem láttam ilyen szép lányt, mert szinte Ő tűnt ki a tömegből. Aztán ugrunk egy kicsit az időben. Március elején láttam, hogy felrakott egy képet facebook-ra, nagyon megtetszett, letöltöttem néhány képét, haverom csaja és a lány aki tetszett nekem legjobb barátnők voltak, valahogy eljutott hozzá a hír, hogy járni akarok vele, de ez lényegtelen. Nálunk divat volt, hogy pénteken suli után haverommal elmegyünk csavarogni (A lánnyal nem egy suliba jártunk) ahol Ők is ott szoktak lenni. Nagy szerencsém volt! Amint bementünk haverommal arra a helyre ahol Ők is szoktak lenni, rögtön megpillantottam, persze haverom az már jött oda, hogy ''Ott az a csaj aki tetszik neked'' Nagyon izgultam, természetesen lepleztem, hogy én akarok tőle valamit. Aztán mikor a haverom barátnője is megérkezett úgy döntöttek, hogy beszélnek a lánnyal, hogy jöjjön össze velem. Természetesen a csaj nem azon a településen lakik ahol én, ezért busszal szokott hazamenni. Aztán a haverom és a barátnője mondták neki, hogy ''Lekísér téged a buszmegállóba, de akkor összejössz vele'' Meg az ehhez hasonlók, valóban lekísértem a buszmegállóba, volt is egy ölelés. Aztán még aznap este elkezdtünk beszélgetni erről-arról, még nem tértem a lényegre, úgy voltam vele, hogy ha majd személyesen találkozok vele, akkor megkérdezem tőle ezt az egészet. Hát jött a hétfő, nekünk már tavaszi szünet volt, nekik még szerdáig kellett menni suliba, ezért délben mindig felindultunk ahol lenni szoktak, ott volt még egy ölelés, pár órával később mikor mentünk a buszmegállóhoz megkérdeztem tőle, hogy szeretne e velem járni, azt mondta, hogy holnapra eldönti, 10 perc után mielőtt jött a busz lesmárolt, nagyon meglepődtem és örültem neki. Én egy kicsit gyáva voltam kezdeményezni. Aztán azóta vagyunk együtt, valamikor boldogan, valamikor kicsit nehezebben de ilyen ez a szerelem. Sok emlékem van vele kapcsolatban, olyanok amiket soha nem hittem volna, hogy átélhetek. Aztán májusban hazavittem, filmeztünk, megismerte anyumékat, én is az Ő szüleit. Gyakran találkozunk, délután vagy ahogy kedvem van délelőtt kimegyek busszal és csak este jövök haza. Tehát boldogok vagyunk! Ez volt az én történetem, remélem tetszett :)
2015. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!