Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki?

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

Kaptam anyától egy pólót és nagyon tetszik, és szuperül is áll rajtam. Viszont láttam anya szekrényében egy hasonló pólót, ami mostanába nem volt rajta. De jól állt neki is. Amikor rajta volt mindkettőnkön és egymás mellé álltunk nagyon jól mutatott. Gondoltam nyáron egy rendezvényre felvennénk mindketten a két hasonló pólót. Vagy akár máshova is jó lenne. Általában nem szoktuk összeöltözni, most jött ez az ötlet. Nem rég töltöttem a 14-et. Szerintetek ciki lenne összeöltözni? Lányok ti össeöznétek? És a fiúknak mi erről a véleménye?

Bocs ha van hiba csak telóról írtam



2015. aug. 6. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem annyira edes :)
2015. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi^^ ja és és ha lehet kortés nemet is írjatok
2015. aug. 6. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk ugyanolyan sálunk van anyukámmal és szinte minden nap azt hordtuk télen és volt hogy együtt mentünk egy darabig:D Lehet, hogy ez már gáz, de engem speciel nem érdekel. Amúgy egy alkalom miatt egyáltalán nem gáz. 18l
2015. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz. :)

Anyuval van egyforma pólónk, motoros találkozóra mindig ugyanazt vesszük fel. :D

Nem érdekel ha vki leszól érte, nekünk tetszik Ennyi.

Más nem számít.

2015. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!