Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ember annyira...

Hogy lehet egy ember annyira tetü hogy egy gyerekeit egyedül nevelő nőt anyagilag átver?

Figyelt kérdés

szerelő.

az elv fáj.


2015. aug. 7. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne tudd meg milyen gyökér emberek vannak.


Keresztanyám temetésén volt ilyen pénz gyűjtő urna vagy mi, es mikor mentünk a sírhelyhez akkor valaki ellopta belőle a pénzt.


Az ilyeneknek nincs lelkiismeretük?

2015. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kaptál számlát?

Vagy van főnöke?


Mi volt sztori?

2015. aug. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Hajaj, tudnék neked erről mesélni.:-( Nagyon észnél kell lenni, némelyik férfi (mesterember, hivatalnok stb) azt hiszi, egy nővel mindent lehet, mert úgyis hülye. Velem próbálkozott pl. kőműves, rendőrségre kellett hivatkoznom, mert meg is fenyegetett, mikor rájött, hogy nem fizetem ki a pluszt, amivel át akart vágni. Fenyegetőzött valami szerelő mesterember is, aki a szomszédhoz jött, úgy beszélt velem, mintha ő lenne a tulajdonos, én meg valami bejárónő, őt is kénytelen voltam helyrerakni. Volt férjem haverjairól ne is beszéljünk, jöttek próbálkozások, hogy ennyivel-annyival tartozik, én fizessem ki. Muszáj az embernek átmenni hárpiába, csak az a baj, hogy nehéz aztán kijönni belőle.:-)
2015. aug. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkit simán átvernek, semmi jelentősége annak, hogy gyerekeit egyedül nevelő nőről van szó, vagy nem.

És egyformán igazságtalan minden átverés. Senkit sem lenne szabad megkárosítani.

Nem tudom, hogyan jön ide, hogy gyerekeit egyedül nevelő nő az illető...

2015. aug. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem tudom de az ilyet be kéne zárni
2015. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen ember bárkit átver, lehet annak 5 árva fogyatékos gyereke is. Gondolj azokra akik pl halálos rákbetegek utolsó reményét lovagolják meg ,hogy pénzt csikarjanak ki belőllük.

Nincs lelkiismerete,nem érdekli a másik ember, csak a saját pénze. A társadalom szemetje,de csak szaporodnak és egyre többen lesznek .

2015. aug. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

8000-es település.

mindenki ismer mindenkit...mégis meglépte.

autószerelés. Az ősszel csináltatott önindító lefüstölt... de mivel éreztem hogy nem kerek a pasi inkább én szereztem egy másikat erre kitalált meg nem nevezett alkatrészeket 24000-ért. Mikor érezte hogy annyira nem vagyok szőke előadta hogy 24 lesz az alkatrész és nem kér munkadíjat mert "segít" nekem mert tudja hogy egyedül vagyok 3 kicsivel és most nincs munkám. Nos ez utóbbi blabla verte ki a biztosítékot. Nem kértem ingyenmunkán...arról nem beszélve hogy előre szóltam neki: ha drága alkatrész kell szóljon-van forrásom és lehet olcsóbban tudok szerezni és bocs nem szarrágó vagyok de értse meg most minden forint számít...A "kiszedett" 24000 ezres alkatrészek nem kerültek elő-de ez várható volt... annyira kellett az autó mert végre kaptam munkát amihez kell és annyira undorodtam az egèsztől hogy kifizettem és otthagytam...de a lelkem azóta is háborog. Mondjuk azóta sikerült lebeszélnem mást hogy hozzámenjen szereltetni :) :)

El se tudom képzelni hogy fog viselkedni ha a kisfia januártól ovis lesz... oda fognak járni ahova 2 gyerekem is jár...

Vannak dolgok amihez mindenképp szerelőt kéne hívjak.. Ezek után fogalmam sincs hogy...

Se kutyám se macskám nincs a környéken

2015. aug. 7. 08:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy bontott önindító kb 5-10 ezer. Beszerelni 1óra. 24 ezer az sok. Más kérdés ,ha új az alkatrész vagy fel lett újítva,de gondolom egyik se. A szerelők a nőket mindig átverik,tisztelet a nagyon kevés kivételnek,de férfiakkal is bepróbálkoznak ha látják hogy nem ért hozzá. Idehaza lehúzós szakma ez. Mivel monopolhelyzetben van a szaki a kistelepülésen, haver /koma meg úgyis hozzá hozza,nem oszt nem szoroz neki egyel kevesebb ügyfél. Nagy urak ám..
2015. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mivel legutóbb is szolidan meghúzta a cerkát most magát az önindítót én szereztem be...arról nem beszélve hogy bő fél éve csinálta meg ami szó szerint leégett... azt is tudta hogy tisztában vagyok a szakmán belüli árakkal... egy távol élő ismerősöm nagyker beszerzési áron szerzett volna bármilyen alkatrészt...a sors röhög rajtam mert a project végén leszólítottam a 2 házzal odébb nemrég ideköltözött szomszédothogy ő kivel szerelteti az ugyanolyan tipust mint az enyém... kiderült ő maga is szerel leinfóztam, állítólag megbízhatok benne... olajcserét rábíztam de nagyobb dolgokat nem merek...

Az emberekbe vetett hitem rendesen megrendítették...

2015. aug. 7. 09:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Van ilyen sajnos.

Engem az akasztott, ki, amikor egy öreg bácsi (kb 85 éves) kiment a majálisra, vett magának egy kenyeret, kolbászt, sört. 10000-et adott, és én úgy láttam, hogy az eladó pasi csak vmi aprót adott neki vissza. Nem vagyok benne biztos, h tuti átverte, de én így láttam... Kb 10 m-ról figyeltem, mert aranyos volt a bácsi. A pasi meg rámbámult olyan furán.

Ezen járt az eszem utána órákig. :(((((

Hihetetlen mikre képesek egyesek.

Amúgy a nőket (is) szokás átverni.

Pl nekik (tapasztalat) 8000 -ért csinálja meg a szereló az 5000-es munkát.

GÁZ.

2015. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!