Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is feszültek és idegesek...

Ti is feszültek és idegesek vagytok ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Mit lehetne csinálni? Úgy érzem ferobbanok és egész nap zabálnák, nem tudok ellazulni legszívesebben szétvernék valamit amíg össze nem esek


20/F



2015. aug. 9. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Totálisan egyetérzek. I know that feel bro. Shiet always, anways, allday, anyday happens. Én is kurvära ideges vagyok.


https://www.youtube.com/watch?v=gAMU3fbSAZQ

2015. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennél ? Az még jobban fűt , akár a szesz ivása . Langyos vízbe lábáztatás , görögdinnye evés , menta tea , zöld lóbalzsam a tarkóra homlokra . Se edzés , se zsíros húsos meleg étel nem jó , a kevés vizet is felszívja . Este fél tíztől érdemes mindet kitárni reggel 7-8 ig , lehetőség szerint ...
2015. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Iszom a jéghideg sört és fekszem. Miért lennék ideges és feszült? 22F
2015. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is rohadt ideges vagyok már tőle. Napok óta nem tudok egy jót aludni, mert éjjel is melegem van, utána egész nap nyom ez a meleg. Holnap meg hétköznapok megint. Lekötni nem köt le semmi, mert 5 perc után lever a víz.
2015. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nekem semmi bajom nincs vele :D
2015. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor feküdj ki a napra.
2015. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem lassan bekattanok már... Ezt a rohadt undorító időt, lehet -20 fok is, az is sokkal jobb ennél a mocskos melegnél...

Se aludni, se edzeni, se gondolkodni, se jót enni nem lehet ebben az időben...

Hiába kezdek bele bármibe max. 30 perc és megunom...

2015. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg, ebben a melegben lustább vagyok, mint egy lajhár. Semmi feszkó és idegesség nincs bennem, halmozódnak is szépen a tennivalók..
2015. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Crisopher ***** válasza:
Hát a munkakedvem kissé visszafogja.
2015. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!