Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az amit meg kéne tenned,...

Mi az amit meg kéne tenned, de kívül esik a komfortzónád határán, és ezért nem teszed meg? Mit tettél meg, ami kívül esett, és milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Megkérdezni attól aki tetszik, hogy ő egy hiper-szuper kedves srác, vagy valóban lehet köztünk valami. De ezt soha nem merném, csak azon gondolkodom miért nem írt, ha megígérte.

Mivel visszafogott, nem csöndes (bár lehet) hanem nyugodt ember vagyok, nem tartottam fontosnak beszélgetni az összes osztálytársammal, ha nem volt valami szimpatikus bennük. Kevés ismerősöm lett végül a középsuli végére. És amúgy is önbizalmi problémákkal szenvedtem. De most majdnem mindenkihez odamentem az első napokban bemutatkoztam, és beszélgettünk. Azóta mindenkivel váltottam legalább pár szót. Nehéz volt, először nem akart kijönni szó a torkomon, de jó érzés volt hogy nem néznek UFO-nak.

2015. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leérettségiztem, rohadtul utálok tanulni.
2015. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmondani valakinek valamit, amit vagy 10 éve szeretnék. De nem fogom. Ez van. :D
2015. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!