Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire számít nektek,...

Mennyire számít nektek, számít-e egyáltalán egy színész kinézete?

Figyelt kérdés

Nekem van ismerősöm akit nem érdekel,van akit igen.Persze nem úgy gondolom,hogy egy rossz színész,de jól néz ki,és ezért szeretitek...

Nekem vannak olyan színészek akiket szeretek,pedig nem néz ki jól szerintem,de ha jó színész+jól néz ki az még jobb.:D

Ti hogy vagytok vele? Érdekel titeket vagy egyáltalán nem?



2015. aug. 13. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze jó pont, ha egy színész jól néz ki, de csak akkor, ha illik a szerepéhez. Ha belegondolsz, szükség van nem túl szép színészekre, hisz nélkülük nem lennének a filmek reálisak. A tehetség a fontos. Legalábbis az én véleményem szerint. :)
2015. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szépség szerintem nagyon szubjektív. Ha valakit szeretek, mert nagyon jó színész/színésznő, megérinti a lelkem és élményt nyújt, annál tulajdonképpen nem is számít, milyen a külseje, szépnek látom. Persze vannak olyanok, akiknél inkább a külső ad vizuális élményt, de ha tehetség nincs hozzá, nem tud lekötni, egy teljes filmet vagy előadást nem bírnék csak azért végignézni, hogy a külsejében gyönyörködjek.:-) A kifejezetten szabályos arcú emberek nekem amúgy se jönnek be, inkább a különleges, karakteres, kicsit szokatlan, "csúnyán szépek", az a típus, akit többször meg kell nézni, hogy felfedezd a szépségét.
2015. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább az összképet szoktam nézni, hogy alakít, kinézetet csak nagyon ritkán.


tekintve, hogy egy filmben a szereplőket úgy alakítják kinzetileg ahogy akarják... egy filmben nagyon jól kinéző embert lehet meg sem ismernél az utcán előkészítés nélkül, vagy épp a filmben egy ronda karaktert alakító színész lehet simán a valóságban nagyon szép.

2015. aug. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!