Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miérz nem értékelik a telt nőket?

Miérz nem értékelik a telt nőket?

Figyelt kérdés
Engem eddig csak olyan ferfiakkal hozott ossze a sors akik a nadszal vekony egyedek erdekelnek. Meglehet, hogy a kortarsaim oket kedvelik, de akkor is zavaro, hogy rosszul neznek ram az emberek mert, nagy a fenekem mellem ill. Karom kicsit vaskosabb. Edzek. Szoval az efele valaszokkal legyszives ne dobalozzatok. 15 kg-t fogytam a nyáron. 18/Sz.

2015. aug. 15. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Pasija válogatja. Én pl mindig is a nőies nőket kedveltem. Több ismerősöm is van akik kimondottam a kövér nőkért vannak, voltak oda. Az egyik pl azt mondta, hogy nála 100 kg-nál kezdődik a nő! Nem viccelt! A felesége is ilyen nő lett.
2015. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Rossz férfiakat választottál. Ne akarj magadnak olyan férfit, akinek csak a nagyon vékony lányok tetszenek. Nem illetek össze. Na meg nekem eleve nem szimpatikus, ha valakinek csak pontosan egy alkat tetszik és az a legfontosabb kritériuma.

Egyébként sok férfinak meg pont a teltebb, formás nők tetszenek. A nagy mellett és a feneket is sokan imádják. Legyél fitt, de ne akarj olyan egyen anorexiás forma lenni.

2015. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Közhely, de nem a megfelelő félrfiakkal kezdtél eddig.
2015. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom te ilyen vagy-e kérdező, de az ilyenekért általában azok panaszkodnak, akik ugye adonisz meg helyes-jóképű pasikat néznek ki maguknak, ők meg hájpacnik, és csodálkoznak, hogy nem állnak velük szóba ezek a férfiak. Te összejönnél egy dagadék hájas-csúnya pasival, vagy csak a sportosokra meresztgeted a szemed te is?
2015. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
4: Még ez sem igaz. Nagyon sok sportos férfit látok duckó nővel, és fordítva, nagyon jó alakú nőket látok szétfolyós testű férfiakkal.
2015. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Tudod a mondást, a kivétel erősíti...persze hogy látsz olyanokat is, de 99 %-ban nem ez a jellemző. :)
2015. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Részben igazad van, általában a vékonyabbakat jobban szeretik a ducibbaknál, a szőkéket pedig a barnáknál. Viszont azt tapasztalom, tudom, hogy csúnyán hangzik, hogy sokan nem a saját súlycsoportjukban keresgélnek és egy világ törik össze bennük, amikor visszautasítják őket. Van egy nő ismerősöm, duci, nem a testalkatának megfelelően öltözködik és nincs egyszerűen nincs szépérzéke sem az öltözködés, sem a sminkelés terén. Na, ő kivétel nélkül mindig a legsármosabb, legjobban öltözött férfiakat nézi ki, a nem jóképű pasikat pedig fikázza.
2015. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. nagy igazság..
2015. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!