Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Külföldön élők! Hol éltek,...

Külföldön élők! Hol éltek, hogy kerültetek ki oda? Milyen az életszínvonal ott? Van-e honvágyatok? Családdal mentetek-e? Maradtok-e?

Figyelt kérdés
Kíváncsian várok sok-sok történetet.
2015. aug. 15. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne, hogy mennyi időbe telt elsajátítani anyanyelvi szintre az adott ország nyelvét.
2015. aug. 15. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írországban élek. Apukám ír, anyukám magyar, anyanyelvként beszélem a magyart és az angolt is. Kiskoromban Magyarországon éltünk, de az általános iskolát, vagyis a junior infants osztályt ötévesen már itt kezdtem. Én csak vendégként és amolyan turistaként voltam ott, de tartósan nem hiszem, hogy szívesen laknék Magyarországon. Amíg iskolás voltam, az egész nyarat ott töltöttem anya családjánál, mostanában már csak pár hétre megyek oda, mert dolgozom. Ami nekem nagyon furcsa, hogy Magyarországon nagyon olcsó a lakás fenntartása és a tömegközlekedés, viszont a legalapvetőbb dolgok, mint pl. tej és kenyér, nagyon drágák, pedig azt hinné az ember, hogy ezek is annyival olcsóbbak, mert a fizetés csak kb. 100,000 forint egy hónapban, nagyon sokkal kevesebb, mint nálunk.
2015. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
I elunk magyarorszagon de olaszok vagyunk
2015. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Németoszágba mentünk a barátommal, és maradunk. Nagyon jó itt, keresetbarátok az árak, kedvesek az emberek, kényelmes a közlekedés, nem kell megszakadni a munkában sem.
2015. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még, nem baj ha nagyon hosszú, sőt...
2015. aug. 15. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!