Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észrevettetek olyat, hogy ha...

Észrevettetek olyat, hogy ha társaságban vagytok akkor nem tudtok olyan jól gondolkozni?

Figyelt kérdés

Bármilyen eltérésre kíváncsi vagyok, a társaságban és egyedül történő gondolkodás között.


Nekem olyan, mintha csak memóriából tudnék gondolkozni társaságban. Szóval ha olyan kérdés vagy probléma merül fel, amivel vagy találkoztam már vagy már gondoltam rá, akkor tudom megválaszolni vagy megoldani. Ha viszont új probléma jön, akkor nem tudok újszerűen gondolkozni, hogy megoldjam a problémát. Egyedül talán több időm van gondolkozni, meg a külső ingerek nem terelik el a figyelmemet, és emiatt lehet vagy részben emiatt jobb a gondolkodásom, ha új dolgokon kell gondolkozni.


Tudtok ilyeneket mondani?


2015. aug. 17. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem tudok, még a barátaim között se nagyon. Csak néha..

Teljesen zsibbadt vagyok társaságban.

2015. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attól függ,milyen a társaság,hogyha testvéreim,akkor rendesen tudok gondolkodni,ugyanúgy,mint egyedül,tehát akit születésemtől fogva ismerek....de akiket nem ismerek azóta,akkor az ő társaságukban nem tudok rendesen igazán gondolkozni...mindig is azt gondoltam,hogy elcseszett vagyok
2015. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alap. Mintha le lennék szedálva, vagy 30 órája nem aludtam volna, kb. úgy forog az agyam társaságban.
2015. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!