Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért unok mindent? Miért...

ReniVagyok:3 kérdése:

Miért unok mindent? Miért nincs semmihez kedvem? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Mostanában mindig egyedül vagyok a szobámban. Semmit nem csinálok azon kívül, hogy fekszem az ágyban és nézem a plafont.. Folyton csak gondolkodom, hogy mi lesz a felvételin , mi lesz a jövőm.( Utálom az osztályomat.. Mindenki cigiz mindenkit kivéve 1-2t.) Nem bírok telefonozni se, pedig 1-2hete nyomtam órákon keresztül a Facebookot, Youtubet, Clash of Clanset, Instagramot stb.. Tvzni se bírok.. Diy-t se tudok csinálni (csináld magad dolgok) amit 3hónapja csináltam folyamatosan.. SEMMIT nem bírok csinálni amit eddig csináltam. Ha megyünk anyával vagy apával ruhát vásárolni se kérek semmit pedig eddig 10-20 ruhát vettem magamnak a H&Mben meg a New Yorkerben (tudom tökre p***ás), de eddig imádtam. Ezen kívül alig bírok filmet nézni ... Igaz hogy megnéztem tegnap is 4-5 filmet amik a "világ legvicesebb filmjei" de egyszer sem nevettem. Utána megnéztem egy nagyon depis filmet a CSILLAGAINKBAN A HIBÁT ahol meghal a fiú a lány meg rákos, de egyszer sem tudtam sírni vagy nevet... csak ültem és gondolkodtam.. és nem tudom min.. talán nem is gondolkodtam, csak néztem ki a fejemből.

Mostanában minden színészbe szerelmes leszek 1hónapig és betegesen nézelődök utána pl: Hol szeret lenni, mi a hobbija, hány éves, ki a barátnője, önéletrajza, összes kép amit találok róla letöltöm..Tudom beteges, de nem tehetek róla úgy érzem..

És Nem vagyok éhes pedig anya szerint az éhségtől szédülök, és lehet hogy igaz akkor se tudok enni..

Folyamatosan szomorú vagyok ok nélkül, és képes vagyok 4órán át a falat nézni..

Moziban is voltam de nem bírtam nem gondolkodni az életemen pl: mi leszek ha nagy leszek, lesz-e igaz szerelmem, és bffem aki nem csap be..(és ha tudom is hogy igen lesz.. akkor is ezen gondolkodom a filmen)

Gépezni se szeretek már nagyon.

Még depis zenéket hallgatok, mert boldogat egyáltalán nem tudok, idegesít nagyon..

A szüleim mindent megadnak, de mindent visszautasítok. Nem szeretek sétálni, olvasni, a családommal lenni... De szeretek sportolni (bár lusta vagyok sokat), mégse érzem jól magam edzésen.. pedig ha nem voltam 30 különböző helyen akkor egyen sem.

Nincs hobbim se....

Nem biztos hogy közbe játszik, de utálom magam.... Egyszerűen vastag a csontozatom és a lábam is.. Mint egy bálna esküszöm.. Sokan azt mondják nagy a fenekem, ezér nem nagyon bírok utcára enni egyedül, kellemetlenül érzem magam. KÉRLEK SEGÍTSETEK

(Pszihológusnál voltam heti 5x NEM JÖTT BE)



2015. aug. 17. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tul jol megy a sorod. Ha neked kellene megkeresned lakhatásod, megélhetésed költségeit nem érnél rá 4 orán át a falat nézni.
2015. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy túl jó a sorsom, de azért eléggé adok másoknak is :) Anyával és apával sokszor jártunk az utcán, hogy szegényeknek adjunk ruhát kaját.. 4hónapja még akár heti 1-2x is..

Nem örülök, hogy "jól élünk" ugyan is mindenki azt hiszi hogy snop gyerek vagyok akit elkényeztettek.. A szüleimnek Iphoneja van és én pont, azért nem kérek, mert akkor mindenki "ku***nak nézne.. Nekem ez nem hiányzik.. Elég dologmiatt bántanak az osztályban.. Voltam önkéntes (nem sokáig) anyáék nem engedtek el, szerintük "nem ilyenek a xxxxxxx családék (vagy is mik) Az egész családom ""Királynak " Érzi magát, de én nem.. más akarok lenni mint ők, mert a szüleimnek az ölébe pottyant 3cég a nagypapám miatt.. Sokat köszönhetek neki, de sajnos már nem él! És ezeket nem azért mondom hogy sajnáljatok vagy valami EZEK TÉNYEK.. :)

2015. aug. 17. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
mi*
2015. aug. 17. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Eloszor is lehet hogy semmi mas bajod nincs csak egyszeruen kamaszkorban vagy es ezt te igy eled meg.


Masodszor, lehet hogy valami betegseg all a hatterben. Ez lehet testi de lehet lelki is.


A testit a legegyszerubb kiszurni. Menj el a korzetihez es kerj tole teljes verkep/vizelet beutalot es sorold fel neki mindenfele panaszodat. Ha ellenkezik, akkor kerd meg anyudat, hogy menjen veled.


A ver/vizelet kimutatja, ha van valami kronikus betegseg a hatterben, ami okozhat depressziot/letargiat.


Ha makk egeszseges vagy, akkor keress egy masik pszichologust es adj neki legalabb 1 honap eselyt!


Tudom min mesz keresztul, mert en is ereztem igy, viszont a kulonbseg koztunk legalabb 20 ev, vagyis en kozelebb a 40hez, a hormonjaim mar egyaltalan nem ugy mukodnek mint kellenenek es tapkiegeszitoket es gyogynoveny kivonatokat szedek es ugy tunik hogy az segit.


Nem tudom fiu/lany vagy, de tudtad peldaul hogy a nok szervezete is termel tesztoszteront? Nekunk ez nem ahhoz kell, hogy megszurjunk minden bogyos macat, hanem hgoy legyen akarateronk elni, tenni dolgokat, celok az eletben. 30 felett egyre kevesebbet allit elo a szervezet es egyre jobban ereztem en is hogy csuszok lefele. Az egvilagon semmihez nem volt semmi kedvem, utaltam mindenkit, minden heten mas szineszert rajongtam es csak sodrodtam az arral, ugy kozlekedtem a vilagban mint egy zombi. Felkeles, munka, hazamenes, lefekves. Felkeles, munka, hazamenes, lefekves.


Amiota szedem a gyogynovenykivonatot kezd megjonni az eletkedvem.


Te meg fiatal vagy, neked nem kene hogy hormonalis problemaid legyenek, ugyhgy elso korben labor, hogy kiszurjek, hogy tenyleg semmi gond, majd szakember, akinek elmondod mit erzel, o is ki tudja szurni, ha valami betegseged van (nem testi).


Hiaba mondom, hogy sportolj, mert a sport hatasara a tested happy hormonokat termelt, ha meg ahhoz is lusta vagy, hogy setalj/vasarolj/egyel.

2015. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm szépen :)

Lány vagyok!

Sokat segítettél köszönöm :D

2015. aug. 17. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!