Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szeressem meg magam?

ReniVagyok:3 kérdése:

Hogy szeressem meg magam?

Figyelt kérdés

7éve utálom magamat, pedig mindig is úgy néztem ki mint most. ránézek a combomra, a fenekemre. Belenézek a tükörbe és undorodom, pedig sok ember mondja hogy szép vagyok (barátom, barátnőim, család), de lehet hogy csak azért mert szeretnek és nem a külsőmért. Nekik nem tudom elhinni. Nagyon sokat edzsek, keveset eszek, sokat iszok.

Ha az utcán meglátok egy ilyen "tipikus tinit" annyira szeretnék úgy kinézni mint ő.

Vagy ha baráthova megyek mindenkiben csak a szépet látom, és hogy én miért nem vagyok olyan mint ők.

NEM TUDOM ELFOGADNI MAGAM :(



2015. aug. 18. 15:45
 1/3 anonim válasza:

[link]

Egy barátnőmnek ez sokat segített :)

Egyebekben próbáld meglátni, hogy mik a szép tulajdonságaid, azt próbáld meg kiemelni (sminkkel, ruhákkal, biztos vannak ilyen tanácsok a neten). Nem tudom, hogy hinnék e magamnak, ha a helyedben lennék, de ha meg végleg el vagy keseredve, akkor gondolj arra, mennyi embert ismersz aki szted nem annyira szép, és mégis nagyon sikeresek sok mimdenben.

2015. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik nagyon jó lépés: Minőségi szellemi táplálékokat "fogyassz", mint pl. a kultúra bármelyik típusa: filmek, színház, múzeumok, stb. Ezekben nagyon sokszor megtalálod a kérdéseidre a válaszokat, vagy pl. a régi magyar filmekben szinte csak a tiszteletet és megbecsülést látom.

Másik nagyon lépés: nagyon de nagyon szigorúan válogasd meg a körülöttred lévő embereket, illetve azokkal szó szerint ne is beszélj ezentúl, akik kritizálnak, fintorognak, p..fákat vágnak, súgdolóznak, kibeszélnek.

Ezek nagyon-nagyon fontosak.

2015. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. aug. 18. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!