Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki ismeri Shailene Woodley...

Valaki ismeri Shailene Woodley E-mail címét? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy a lány az interneten állitolag írt Shailene Woodleynak, mert rákos volt és Shailene Woodley válaszolt. Valaki tudja az email címét Shailene Woodleynak vagy a menendzserének? Tudom, hülye kérdés, de a lány aki írt neki az amerikai én meg magyar vagyok :( . Nagy álmom , hogy találkozzak a színésznővel, mert nagyon kedvelem, de erre nem sok esélyt látok. Ezért kérlek segítsetek, ha tudtok e-mailt, lakcímet vagy telefonszámot írjátok le. De ne hamísat kérlek.

2015. aug. 18. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogod megtudni közszereplők privát elérhetőségeit.
2015. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

admin@shailene-woodley.org

Ezt az e-mail címet a színésznő honlapján találtam az van odaírva, hogy ha kapcsolatba akarsz lépni velem küldj e-mailt..

Gondolom az oldal szerkesztője olvassa az e-maileket és nyílván a fontosabbakat továbbítja.. (Vagy ha úgy gondolja hogy érdekelheti a színésznőt)

2015. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ez egy hivatalos oldal volt?
2015. szept. 2. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
aminek org a vége, az mindig az
2015. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm és egyéb adatok róla e-mail címen kívül?
2015. szept. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!