Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult már...

Veletek is előfordult már hogy úgy gondoltátok hogy mindenhol hülyének néznek az emberek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, de leszarom őket.
2015. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. De később rájöttem, hogyha mindenki hülyének néz, akkor mindenki hülyének is lát. Stílust váltottam, nem hagytam magam átverni, még a boltban is kicsit arrogáns lettem. Azóta a hentes nem a megszáradt végét csomagolja be nekem a felvágottnak, hanem friss szeleteket szel :-)
2015. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval legyek tökösebb?
2015. aug. 19. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,mondanál példákat a saját tapasztalataid alapján?

nekem volt,egyrészt a stílus miatt,van bennem egy kis autista jellem ami önbizalomhiánnyal párosul.Szóval egyrészt igen,tökösebbnek kell lenni,nem félni szituációktól,és gondolkodni,mert akkor látják,hogy nem leszel könnyű préda.Ma már így állok a dolgokhoz.

2015. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz
2015. aug. 22. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Giordano Brúnó sem volt a saját korában népszerű
2018. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!